Google vyhledávání znaků

Tuší někdo, jak mám google donutit, aby mi do dotazu zahrnul například pomlčku (-) a nebral ji jako operátor?
<HTML>Viděl bych to na přímý dotaz pro lidi z googlu, ale obávám se, že možnost hledání přesného výrazu s pomlčkou (a další interpunkcí) zřejmě neexistuje. Pokud existuje, málokdo o ní ví, takže zřejmě nemá smysl na takové hledání optimalizovat ;)</HTML>
Nějaký příklad použítí?

Jinak nevím, jestli nelze použít uvozovky jako řetězec. To by mělo brát - jako znak a ne jako operátor.
Zrejme to nepujde - imho ji google vubec neindexuje - stejne jako vubec nebere jine specialni znaky (,#,@,€,°, ..
Tak příklad použití je třeba, že si pamatuju, že se nějakej článek jmenoval "Ahoj - jsem to já" a Google mi při hledání "Ahoj jsem to já" ten článek háže až bůh-ví-kam ;)
Nevím jak komu, ale když dám vyhledat "Ahoj - jsem to já" (v uvozovkách) - tak mi to vyhodí celkově 14 stránek. To podle mě není "až bůh ví kam" :-))
=D LOL - tim příkladem jsem nemyslel konkrétně tuhle situaci, je to jenom pro ilustraci :-D
No a já jsem tím příkladem chtěl jen dokázat, že bez uvozovek a s uvozovkami je to značný rozdíl. Takže jsem patrně potvrdil Tomův předpoklad, že to prostě "v uvozovkách" hledá jinak než s nimi :-)
... bez nich :-D