DVD to MP3 po kapitolách

Znáte někdo nějakej zadarmo program, kterej umí rippovat zvuk z DVD do mp3, ale rozdělí to na soubory po jednotlivejch kapitolách? Horko těžko jsem našel něco co z toho vyflusne jeden velkej soubor a jsem línej si to sám stříhat...
Nebo něco co umí načíst z DVD seznam kapitol a rozstříhat podle toho nějakej soubor, to by taky pomohlo.
Nějakým způsobe umí dostat zvuk například VirtualDub. Jestli ho ale i rozseká si nejsem jistý -- bratr kdysi o něčem podobném ve VirtualDubu mluvil, ale nemůžu si vzpomenout, jestli to náhodou nebyla vlastnost, která mu tam chyběla :))
http://www.google.com/search?hl=cs&q=dvd+rip+music&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=
Lama: chytré, co asi dělám už nějakou dobu... #@! Všechno umí buď jen celé DVD jako jeden soubor, anebo je to placený... (případně oboje, haha) Kdyby to bylo takhle jednoduchý tak se neptám, ale už jsem si postupně nainstaloval a zase opdinstaloval asi 10 různejch programů, takže mě to už nebaví a chtěl jsem vědět jestli na to někdo něco neznáte...

Freeze: zřejmě neumí, dokonce v něm vůbec neumim načíst DVD jako disk.

Takže se snižuju k low-level řešení: udělám z toho 1 velkej soubor, pomocí ChapterXtractor z toho DVD vycucnu seznam kapitol, pomocí PSPadu ho předělám do CUE formátu, ten načtu do Goldwave a aplikuju ho na ten soubor a nechám to podlě něj rozřezat... A pak ještě pomocí mp3tag nastavím těm souborům nějaký rozumný názvy a tagy, aby těch použitejch programů nebylo málo.............
Ah, tak tohle pochopitelně funguje. Takže až si s tím někdo nebudete vědět rady, tak vám klidně poradím... Ale stejně bych radši něco automatičtějšího... Aspoň na to předělání chapterlistu do CUE formátu si asi napíšu nějakej skriptík, pač se ty formáty znatelně lišej...