joomla

Dobrý den,
funguje na webzdarma joomla. Snažím se ji zprovoznit a nic. Hlásí mi to :

Warning: import(): Unable to access /3w/euweb.cz/p/prvnitrida/libraries/pattemplate/patTemplate.php in /3w/euweb.cz/p/prvnitrida/libraries/loader.php on line 80

Warning: import(/3w/euweb.cz/p/prvnitrida/libraries/pattemplate/patTemplate.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/euweb.cz/p/prvnitrida/libraries/loader.php on line 80

Warning: import(): Failed opening '/3w/euweb.cz/p/prvnitrida/libraries/pattemplate/patTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/euweb.cz/p/prvnitrida/libraries/loader.php on line 80

Fatal error: Class jtemplate: Cannot inherit from undefined class pattemplate in /3w/euweb.cz/p/prvnitrida/libraries/joomla/template/template.php on line 29

Děkuji za pochopení
http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&search=joomla&globalsearch=1&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1
Není zač, avšak nepochopil jsem.

První věta měla být otázka? Pokud ano, tak odpověď je jednoduchá -- bez úpravy zdrojových kódů NE. Více viz Kit..
Ano. Měla to být otázka. Můžete poradit o jaké úpravy jde a jak toho docílit? Krativ
Chvíli počkej, já si přečtu ty stránky v tom odkazu od Kita a pak ti to sem nakopčím, jo? Lama.
Lama: Doufám, že jsi pochopil můj odkaz: S redakčními systémy jsou na WZ převážně potíže. Často proto, že vyžadují safe_mode=off, často proto, že jsou často nevhodně napsány, vyžadují hodně systémových prostředů (jsou nenasytné) a následně jsou líné. Často ani nestihnou do 30s limitu zpracovat stránku, takže se stávají nepoužitelnými.

Co z toho plyne? Používejte jen redakční systémy, které se vejdou jen do pár desítek KB. Budou rychlé a funkční. Velké molochy typu Joomla stejně drtivá většina webmasterů nedokáže využít ve všech schopnostech.

Nebo si napište vlastní RS.