Připojení k MySQL

Už se vůbec někomu podařilo připojit se k MySQL z PHP skriptu nebo přes phpMyAdmin?

Kdyz zadám své údaje do phpMyAdmin tak mě to nepřihlásí a vrací se to ke stejné stránce k přihlášení.

Když se pokusím o přiipojení z PHP skriptu:

$db = mysql_connect("mysql.webzdarma.cz", "uživatel", "heslo");
mysql_select_db("jmenoDatabaze",$db);

tak to hodí chybu:

Warning: P-Břístup pro uľivatele 'tvorba-www@zeus.webzdarma.cz' (s heslem ANO) in /3w/webz.cz/t/tvorba-www/php/phpsql/azquery1.php on line 6

Warning: MySQL Connection Failed: P-Břístup pro uľivatele 'tvorba-www@zeus.webzdarma.cz' (s heslem ANO) in /3w/webz.cz/t/tvorba-www/php/phpsql/azquery1.php on line 6

Tak co, víte to někdo?
a vis, ze heslo do mysql a na ftp je standartne jiny?? (administrace->...)

j
Jo. Já jsem si změnila MySQL heslo na stejné, jako mám k FTP. Teď mi nic v MySQL nefunguje.
Mno, ono uziv. jmeno do db je jine nez na web /treba neco.webz.cz/, dava se tam jmeno db /napr.:shadow_9 ;)/, stejne tak do phpMyAdmina...

.s-
ZADALA JSEM ÚDAJE K PŘIPOJENÍ ODSUD:

Nastavení MySQL databáze
(informace o způsobu použití MySQL naleznete v sekci podpory)

Aktivní:
Databáze
Přístupové jméno:
Přístupové heslo:
(je nutné nastavit neprázdné heslo)

JSEM NA SPRÁVNÍM MÍSTĚ, NEBO TAM MÁM ZADAT NĚCO JINÉHO?
Já bych řek, že po zadání kolonek

Přístupové jméno:
Přístupové heslo:

z tohoyo formuláře bys měla být IN

Radek
Díky všem za rady. Nevím co s tím a napsala jsem na podporu. Snad se to brzo vyřeší.
Teď se mi podařilo připojit se k MySQL z PHP, ale phpMyAdmin pořád nic. Vám MySQL funguje spolehlivě?
Z PHP jsem MySQL zatim moc nevyuzival, ale zatim na zadny problem jsem nenarazil ... pokud jde o phpMyAdmin, tak obcas (1x za 50clicku) se mi stane, ze se pozadovana stranka nezobrazi ... ale opakovany click nebo reload zafungluje :o)

To, ze se mi nezobrazi stranka se sem tam stane i u tohoto webu - zejmena po nalogovani - taky zafunguje reload :)

Radek
Ahoj,

mam stejny problem jako Rosalynda, ktere uz se pripojit podarilo. Muzes mi, prosim (nebo nekdo jiny), v cem je zakopany pes?
Bylo by mozne se odzvedet, CO zpusobilo to, ze se ti podarilo na MySQL pripojit?
Podařilo se mi připojit se z PHP jenom jednou. Od té doby nic.

Mám 2 weby. Uživatel, ve kterém MySQL funfuje, je na na wz.cz. Ten co nefunguje je na webz.cz. Daří se mi připojit se z webz.cz do MySQL ve wz.cz. Takže pochybuji, že chyba je na mé straně.

Mé uživatelské jméno na webz.cz obsahuje znak "-" a napadlo mě, zda to není v MySQL neplatné uživatelské jméno.

Napsala jsem znovu na podporu, ale nedostala jsem od nich ani hlásek.
Tak dnes mi to zafungovalo :o) Někdo musel někde něco opravit.
ten někdo to bude asi míra :) ja to nechápu. mam web na wz.cz a všechno funguje naprosto bez problémů....teda až na SIEVE filtry v mailový schránce na wz, což mě docela štve...