Dotaz na admina

Zdarec,mám dotaz:Někteří návštěvníci mých stránek mě začali upozorňovat,že při načítání obrázků se jim načte jen určitá část obrázku.Zkoušel jsem to a je to skutečně pravda,někdy se načte jen začátek,někdy polovina a někdy skoro celý,potom načítání skončí a nejde to znovu načíst ani aktualizací.Dělá mi to například obrázek
http://www.kmp.wz.cz/katy/Gojushiho%20sho.jpg
Chtěl jsem se zeptat,kde by mohl být problém?Za odpověd předem děkuji.
<HTML>problem by mohl byt na serveru nebo na klientovi popr. jeste nekde mezi tim, ale nevylucoval bych ani moznost, ze je chyba nekde jinde
pokud me nekde nasmeruje vic, muzem se na to podivat, sam jsem zadny problem nevidel</HTML>
Ne, ne, ne... to je snad ZLEJ sen MIRO!!!

Mě se nestahujou soubory...
dalším se nestahujou sobory...
Tomhule se nenatáhne celej obrázek...

Pořád si SAKRA myslíš že problém je v klientovi, někde na cestě nabo tady na už se podíváš i na wz?

Už jsme Ti řekli hodněkrát, že to je problém pomalejch linek - dial upů. Pokud sedíš v kanclu na pevný lajně, tak to asi nepoznáš!
Miro, ja mam taky dojem ze bude nekde chyba na WZ... protoze me se z WZ taky nejednou nepodarilo neco stahnout (myslim ze to byly MP3ky) server vzdycky proste rekl, ze uz je to konec a skoncilo to jak kde... vetsinou jsem to musel stahovat tak ze jsem kazdou chvili klepal na pause/resume:o)). Ale stahl...:-).
Ahoj Miro, jsem v diskusi poprvé, takže Pavel jméno mé. Také na mých stránkách se občas stane, že se nenatáhne celý obrázek a někdy musím občerstvit stránku, aby se zobrazil. Netuším, čím, to je, ale obávám se, že se jedná spíše o problém serveru, protože jinak by neposílalo tolik lidí příspěvky na toto téma.Ahoj a mnoho zdaru v bohulibé činnosti Ti přeje Pavel