Mirovi

Ahoj Miro,
nechtěl bys udelat nejaky navod jak na WZ pracovat s databazi???Protoze to jak to je napsany v podpore ti muzu rict uprimne ze je celkem naprd.Nas vetsinou zajima jak to udelat na wz a ne vseobecne, ...
jsem si jist ze by to pomohlo vice lidem(nepopiram ze i me..)
Vzdyt je to tam v pohode. Pokud si uz nekdy delal s datanbazi tak v tom zadnej problem nevidim. Spis si myslim ze jsi v tom novacek . Vid? :)
jjj , ale to je snad jasne ne??Zeptej se lukasika :-) me to zase tak jasne neni ,, teda ta dtb, a docela by to pomohlo zacatecnikum jako ja
no ja nevim.. prece tady po nekom nechces aby daval do podpory kurzy php+mysql pro zacatecniky..
myslim ze stranek s podobnou tematikou uz je docela dost, podivej se preba na www.kosek.cz
A nebo na http://www.mysql.com , je tam sqela dokumentace, akorat trochu delsi, mno :-)
No, já bych to do podpory taky netahal, ale už tu jednou padla taková rada, kterou jsem ve svých začátcích praktikoval také:

Jdi do phpMyAdmina, tam to odklikej a sleduj výpisy příkazů. Když si s tím budeš chvilku hrát, tak na lecos přijdeš a zbytek nastuduješ v manuálu. Dobrý je si také vytvořit nějakou tabulku, nechat si ji exporotvat a pak prostudovat ten výstup. To mi taky pomohlo.
dobry , uz je to docela good.S tou mysql sem si koupil jistou docela obsahlou prirucku, a je to tam dobry.Skoda je , ze neni neco , co vam poradi na tehle webech, protoze tady je to dost okrouhly o nektery funkce
mysql_*? o jaky?
<HTML>pokud by chtel nekdo neco vytvorit, nebudu v tom branit (a rad to umistim do sekce podpory)
ja na to ale cas nemam</HTML>
Jo neva, byl to jen navrh... ale ja se do neceho takovyho poustet nebudu, :))