Konfigurace serveru?

Budte pozdraveni.
Rad bych se zeptal na jednu vec. Na nasich strankach mame zprovoznemy forum (http://www.crusaders.wz.cz) ktere pred havarii chodilo naprosto bez problemu. Bohuzel, po restaurovani serveru se zacaly vyskytovat chyby. Nebudu je sem kopirovat, je snadnejsi se tam podivat.
Pravdou je, ze jsem zkousel totez forum u sebe doma na lokale a chodi naprosto bez problemu. Muze za to reklama ktera se vklada na nazacek php stanky. Zkousel jsem ji v administaci presunout na konec, ale to sem si dal. Reklama se neobjevila na konci, jak bych ocekaval, ale opet na zacatku a to hned nekolikrat. Zkousel jsem ji presunout do pozice, kde by chodit mela (az po manipulaci se session) ale zase se mi naprala na uplny zacatek. Skoro bych rekl ze je to o nastaveni serveru. Doma jsem to zkusil na Apache a jak rikam, fungovalo to na prvni "stouch".
Zkousel jsem uz snad vse co me napadlo a vysledek nula.
Poradi nakdo prosim?
Diky
to je jednoduche, kdyz posilas hlavicky nemuzes predtim nic poslat do prohlizece (ani mezerku!) To znamena ze to posilani hlavicek dej jednoduese na zacatek celeho scriptu
To jsem jiz zkousel.
>Zkousel jsem ji presunout do pozice, kde by chodit mela (az po
>manipulaci se session) ale zase se mi naprala na uplny zacatek.

dopadlo to tak, ze posilani hlavicek se doplnilo znovu na uplny zacatek. Takze tam byl 2*. Tam kam jsem jej usadil ja + serverem dosazena hlacka na uplny zacatek.
Jak dal?
Dej si reklamu na hlavni stranku nahoru....