nemuzu se prihlasit do phpMyAdmin

zdarec lidicky,
nemuzu se prihlasit do phpMyAdmin. Pričemž mám nastavený heslo - uživatel. jméno - i cookies mám povoleny. Nevíte čím to?

díkes
a mas to povoleny v admin sekci?
mam stejny problem,povolil jsem to,nastavil nove heslo a trus....pro jistotu jsem zkusil i operu a nic (a skutecne tam zadavam udaje z admin stranky nastaveniu mysql)...
mozna se vytvrai nove databaze jednou za hodinu/den pre crona...uvidime po vikendu..
to whitEagle: jo právě že mám. Používám databázi elší dobu, takže trošku vim jak se v tom pracuje, ale tohle nechápu. ;-)

tp PeS: zkusíme po víku jak to poběží. Ty si ted nově zaregistrovanej? Mě totiž na webu, kterej už nejakou dobu funguje, všechno jede jak má bý a vpoho se přihlásim do databáze.

Ale včera jsem zaregistroval novou domenu - a neběží to....

kdyžtak napiš kdybys něco zjistil ;-) dík

bluee
2bluee:
Myslim, ze kdyz nevim o koho jde, taj je dory se na to zeptat, ale me to u novych stranek taky nefunguje a dost na to specham...Zajimalo by me, kdy na to bude Mira reagovat.. uz je to ve vice sekcich a von porad nic...
Mám úplně stejný problém!!! Furt mi to hlásí, že k tomut kroku musímmít zapnuté cookies, ale mám a vono howno!!! Docela mne to sere!!!
Ja chci svoji databázi!! já jí potřebuju!! prosím, mám stejnej problém jako všichni přede mnou!! tak s tim někdo něco dělejte!! nebo aspoň napište co se bude dít!!
dík moc zip
vždyt už to funguje - tak se netočilujte ;-)
Me porad ne...
Určitě dáváš blbý heslo nebo uživatelský jméno, zkontroluj si heslo v admin-sekci, třeba je to jen ve velikosti písmenek .... mě to vždycky fungovalo.
Fakt to nefrčí, mam stejnej problém web mam registrovanej asi dva měsíce . Potřeboval jsem DB rychle vymazat tak jsem ji deaktivoval a opět aktivoval ( v pátek). Ještě to není aktivní a to je neděle. Heslo se dá v pohodě měnit, tváří se to jako když je to aktivní, ale DB neexistuje. Ani přes PHPMyAdmin ani přes PHP. Psal jsem na podporu tak doufam že to nějak vyřeší. PS:Cookie mam zapnuty a předtim to fungovalo na stejnym PC v pohodě.
Tak sem neco zjistil!!! Zkusil jsem zaregistrovat novy freeweb a aktivoval jsem MySQL se standartnim heslem... a... fungovalo to hned!!! Kua je to divny, protoze u webu, ktery mam registrovany uz pres rok to najednou nejde!!!
<HTML>ja jsem predtim neprochazel vsechny existujici ucty (jen jsem menil skripty, ktere to nastavuji)

ted uz ano</HTML>
Hmmm,tak nevim,mi to zatim stale nejede,heslo menit muzu,vyplnuji udaje z administrace MySQL a ne-e :-( (breckou,breckou.wz.cz)...ta databaze je docela nutna,jinak ty stranky nejedou tak jak maji :-(

Ucet jsem vytvarel v patek,je pondeli a smula....
mam uplne stejny problem, uz jste nekdo na neco prisel?
Zkusili ste aktivovat a deaktivovat DB???
Tak jsem to zkusil aktivovat/deaktivovat a prihlasit se s vygenerovanym heslem a hura,proslo to,zmena hesla opet prosla. Jeste to zkusim jednou a rovnou udelat zmenu hesla,zda neni zakopany pes tam...(budu si nadavat,pokud o db zase prijdu,ale zatim to tak nehori....zatim...)
Sakrys, zase nejaky problem... hold je to freehosting....
mysql hlásí: Access denied for user: 'nobody@zeus.webzdarma.cz' (Using password: YES

a to jenom, kdyz zadam adresu mysql.webzdarma.cz.
jeste kolem pulnoci to fungovalo
Mě to hlásí uplně to samé.
Nejste sami :((( me taky
přidávám se :(


Access denied for user: 'nobody@zeus.webzdarma.cz' (Using password: YES
Mě už to hlásí uplně to samé taky a vůbec se mi zdá že
admin se chová nějak blbě. Mnohokrát musím dávat optimalizaci nebo opravu tabulky, abych mohl vidět ty ostatní a jiný zvláštnosti - holt je to zadarmo, ale trošku makat slušně by to mohlo.
Mam dnes stejny problem a uz silim.Nemuzu se dostat k databazi!!!!!!!!!!
Chyba

MySQL hlásí:


Access denied for user: 'nobody@zeus.webzdarma.cz' (Using password: YES)