ehm, jste si jisti ze to funguje???Nemate zase nejakej vypadek?

Nechtej mi nabehnout ani ty tvy uzasny homepage , je to v poradku , nebo zase neco??Jen se slusne ptam.
Stane se.
Ahoj
Mam ten samý problém:(Chtěl jsem aktualizovat stránky a nic.Nevím proč ale FTPklient mi napsal že muje stránky neexistují!Jenom to né:(((
Díky za odpovědi na toto tema
Ahoj
Jinak jsem spokojen s webzdarma a nějaký ten výpadek mě zas tak nerozhodí:)
Že by krádež za bílého dne. A hledal si pod postelí, jestli se tam neshovaly.
Ja (a dalsi uzivatele, jak jsem si tady na foru vsiml) se potykam(e) s problemem "Stranku nelze zobrazit". Mimoto pred par minutama nejel cely server (www rozhrani, a ftp server, mysql asi OK).

Ten problem "Stranku nelze zobrazit" trva uz moc dlouho a v posledni dobe vazne zvazuju prestup k jinemu free-domain poskytovateli :/ Az dodnes jsem nemel vuci webzdarma jedine vyhrady (mam zde 3 ucty), i ten nekolikadenni vypadek souboroveho systemu jsem vzal velmi optimisticky. Bohuzel jsou zde ctenari meho (naseho) webu kteri stale rvou ...

Dik za objasneni nebo nadeji do budoucna ...
Tak je polej vroucím olovem, to obvykle pomáhá...
Ejhle a ted se mě objevilo tohle a přitom jsem nic nedělal:(
Nepovolený přístup!

Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen !! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)

pomozte prosím
http://simulatory-aktualne.czweb.org/
Že by chybějící článek. A nechmatal si na to ( jako že z ničeho nic )?
ne opravdu ne
Chybička se vloudí a ani nevíš jak.
tak mi prosím porad.
to mam fakt žačít natahovat znovu všechno na web?
možná bude lepší počkat do zítra co?
To to tam jako vůbec nemáš? Žádný soubor?
No FTPklient mi hlasí že ani jeden:((to je divný co
Tak z toho jsem los.
to i já
no nezbívá než začit znova:(((krucipísek:)
Tak počkej, až se to zase spraví, možná bude Mira k tomu zase něco povídat.
Že by bylo finálně po výpadku.
xakru me taky nejedou stranky, mam tam sice mp3 ale vsechno jsou vlastni nahravky s vlastni hudbou i textem tak, ze se na ne nevztahuji zadny prava ktery bych porusil tak krucinal himl hergot cooo jeeee, zrovna byla prezentacka tetro kapely v radiu a nejedou, vzdyt me utlucou !!! ZADAM O OKAMZITOU NAPRAVU !!!!
no ja se picnu uz to jede, to je fofr. Asi nakej sotek, dekuji.
Pic.
Hmmm to se maš mě furt nic.Tak by mě faakt zajímal co se děje.Nikam nespěchám ale jen kdybych nemusel znovu natahovat stránky.Vo to mi jde
Míro řekni prosím co a jak Díky
http://simulatory-aktualne.czweb.org/
De prd ;-)
2Šedivý:
Mě to píše:

CHYBA
Požadovaný dokument je nedostupný

--------------------------------------------------------------------------------

Při pokusu o přístup k: http://simulatory-aktualne.czweb.org/

se objevila následující chyba:

Connection Failed.
Vzdálený systém odpověděl::

(111) Connection refused
Vzdálený systém nebo síť jsou nedostupné. Zkuste to znova.



--------------------------------------------------------------------------------
Generated Wed, 11 Dec 2002 20:37:19 GMT by goliash.tesnetwork.cz (Squid/2.3.STABLE4-hno.CVS)
Mě nefachčí web !!!!!!!!!
Co se děje ???????? Kua