MySQL 4.1.xx ..... :)

>> mira (admin): mozna trochu predbehnu situaci, ale az bude nejaka stabilnejsi verze MySQL 4.1.xx planujes jeji instalaci ...... ??? ....

ja uz sem to zkousel a je to POHODA a LUXUS ...... :) .... jinak se tomu rikat neda ....... viz: SubSELECTs ........
nainstalovano to uz mam (na testovani), zatim jsem se teda kvuli casu nedostal dal, ale pokud bys o to hodne stal tak rekni

hlavni sql pro wz to jeste nebude asi dost dlouho

osobne me to moc netankuje, na veci, kde pouzivam mysql moc sofistikovanou databazi nepotrebuju, na jine veci pouzivam postgresql
no jako asi se bez ni jeste chvilku obejdu, ale asi by mi to dost v necem pomolho .... :) ...... viz http://events.wz.cz/ ...

a jako je moznost dat pristup jenom nekomu ??? ...... jako teda ze na jednom uctu je treba 4.0.xx a na jinym 4.1.xx ??? .....
jj, myslim, ze by na tom serveru bezely obe databaze, jen ta devel na jinem portu, pokud by o to mel zajem nekdo s konstruktivnim pristupem (myslim tim cloveka, ktery kdyz se vyskytne nejaky problem, bude to zkouset resit pripadne konzultovat a treba to k necemu bude, to je myslim vseobecne uzitecna vec, rad pomuzu s testovanim vyvojovych verzi a uz vickrat jsme tak pomohli najit a vyresit chyby v ruznem sw
no tak to by se mi mozna casem hodilo... :) ... a mozna by to i ulechcilo serveru :) ... takze gdyby se ti to nak podarilo casem rozchodit, treba az nakou pres-pres-pristi verzy, tak dej nak vedet ...,
dik moc ... jenik ...