error

Zdravím, mám na webu diskusní forum phpBB a potreboval jsem obnovit databazi. tak jsem dal jako obnovit, tam se musi vybrat soubor, tak jsem vybral zalohovanou databazi (.gz) a dal obnovit. no a pak to na me hodilo tuhle chybu a nic se neobnovilo. Co s tím? prosím poradte

Error importing backup file

DEBUG MODE

SQL Error : 1226 User 'hannes' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 4200)

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) VALUES('69', '1747', '0')

Line : 980
File : /3w/webz.cz/h/hannes/admin/admin_db_utilities.php
ted jsem kliknul dal a hodilo to na me tohle a uz si nemuzu prohlidnout zadny svoje stranky. co s tim ? pls

phpBB : Critical Error

Could not query config information

DEBUG MODE

SQL Error : 1226 User 'hannes' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 4200)

SELECT * FROM phpbb_config

Line : 166
File : /3w/webz.cz/h/hannes/common.php
Viz včerejší téma OMEZENÍ SERVERU - překročil jsi max počet dotazů za hodinu. Musíš soubor s daty rozdělit na menší a nahrát postupně.
dobře, když jsme u toho rozddělení: mám zálohovanu databázi (.sql) a musím ji teda rozdělit na menší části, abych to tam dostal. teoreticky bych teda měl ten soubor rozdělit třeba na 6 dílů a pak každý uložit jako například backupX.sql (x-číslo zálohy). ale nevím jak přesně to udělat. mělo by se rozdělovat vždycky na konci řádky za středníkem, aspon teda myslím. jenomže to jsem udělal, nahrál první část a potom to na mě vybaflo nějakou chybu, že databáze není kompletní nebo něco podobnýho.

Jak teda na to ?
funguje na webzdarma upload zabalený databáze v .gz archivu? nebo jenom .sql ?díky
ano, rozděluje se za středníkem

můžeš sem nakopírovat tu chybu?
Posli mi to mejlem a ja se ti na to mrknu...
už je to v pohodě, dal jsem to na svůj server :-)
ad rozdeleni:
to by ti bylo na nic, musel bys ty rozdeleny soubory uploadovat jednotlive s pauzou jedna hodina ;-)