proc nejdou nejakej javove aplikace?

nefungujou mi treba javove hodiny behajici za mouse , poroc?
Nechci Ti do toho kecat, ale proč máš ve zdrojovim kódu tohle:
<!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->

?
ja nevym ja jen upravuju normalne zdrojak na index.html a upravuiit... ale ... ne nevym..
us sem to smaznul nevym jak se to tam dostalo..
Uprav to!
Dobrá práce:-).
:) nevis proc mi nejdou t behaci hodiny?
Jak na vojně.
?????
Třeba jim došly baterky.
-->?????

Všimni si vykřičníku na konci Uprav To! a pak se koukni na muj přeposlední příspěvek ( tenhle nepočítám ).
Tak za prve neni to JAVA, ale JavaScript!!!!!!!!!!!!!
Proc nefungujou jsem 3 moznosti...
1.) Došli baterky [nepravděpodobné, ale možné=)))]
2.) Tvůj prohlížeč podporuje špatně JS nebo vůbec
3.) Máš je blbě napsané...

Lukasik
je to spravne napsane ja to mam primo, na "zaklazku"
log-out piste na info@odkazmen.myteria.cz
Milý, mnebo nemilý, výběr je na Tobě Lukašíku, jak si naivní (nevim proč, ale dobře se to hodí).

0)Je sice hezké, že je to Java Script, ale nemusíš tady řvát, kdo to má poslouchat?
1)Vysoce pravděpodobné.
2)Nevíme, zdali to předtim fungovalo, takže jakékoli závěry jsou bezduché.
3)Nevíme, zdali to předtim fungovalo, takže jakékoli závěry jsou bezduché.
Bug. Mnebo je ale taky hezký.
0.) Hehe, protoze mezi java a javascriptem je sakra rozdil... a dost laiků si to plete
1.) Hm.... Jak u koho;-).
2,3) Byly to pouze možnosti:-). Ať už si vybere

A jenom tak kdyz jsme u tech podmínek nepíše se tam něco ve smyslu že na úvodní stránce má (by mělo být) něco více než jen bezduchý text vstupte a bla bla?
K těm podmínkám, pokud si to dobře pamatuju, tak tam nesmí být forward...