Omezení přístupu jen pro registrované uživatele.

Miro, myslim, že by to zase chtělo zavést možnost vkládání reakcí jen pro registrované uživatele. Stačí se kouknout do diskuze o PHP a na téma "Něco pro Lukasika" a uvidíš sám. Začíná to tu vypadat, jako při velkém třesku ( teda velkém pádu ), kdy zde nadával kdokoli,ale nikdo z nich nebyl registrován. Poté, co si to zavedl zde byl naprostýklid.
Hm, ja jsem byl zas proto aby to mira zrusil todle... Myslim ze ty jsi tu jeste v dobe pred nekolika denni kolizi WZ nebyl to tu bylo vsechno v pohode, nikdo na me nic nepsal (za celou dobu asi jen jedno tema kdyz si na me nekdo stezoval a psal podobny blbosti jako tenhle) a to jsem tu odpovidal asi pul roku na prispevky... taky na vsechno... poto ce to tu slitlo, tak jsem se na to vykaslal protoze tu nebyly jine prispevky nez miro ty * cos to udelal atd... nemel jsem ani chut se do toho plest... a ja bych to stejne zrusil, protoze at si nekdo takovehle tema zalozi kdyz mu to za to stoji... na strance taky proste nekteri mi furt otravuji zivot... neni nic jednodussiho nez je proste ignorovat=))). Vono je to za cas prestane bavit:-).
Nechme to na Mirovi. Existují pro i proti, tak ať je zváží. ( na rovnoramenné váze )
jj