Stranky nefungují pod NETSCAPE!!! Poraďte

Zdravím,

zřídil jsem si u Vás konto "gerryho.wz.cz". A nyní jsem zjistil, že když někdo používá prohlížeč stránek Netscape, tak se na mou stránku nedostane. Používám rámce, JavaScripty.
Problém je v tom, že se dostane na stránku, kde nejsou rámce. Takže na uvodní stránku, kterou mám gerryho.wz.cz/index.html se dostane, ale na gerryho.wz.cz/hlavni.html, kde mám rámce už ne.
Prosím poraďte co s tím. Nevím si rady. Už jsem zde řešil určitý problém a ten se díky tomuto diskus. fóru vyřešil.

Jestli máte nainstalovaný Netscape tak se přesvědčte. http://gerryho.wz.cz/hlavni.html Na MS Explorerovi 5.5 vše funguje a stránka se objeví, ale na Netscapu se nic neobjevi!!!

Můj mail je gerry@post.cz


Diky GERRY
Tak poporade:
1. Co znamena "<!C-". Jestli jde o komentar, tak jedine "<!--" a navic se musi ukoncit "-->"
(scriptak nehodnotim, protoze ho nepouzivam)
2. Zde je mozna chyba, jinak by to nehlasilo JavaScript Error.

3. Dale jsem objevil chybu v "<FRAMESET ... cols="*" ...>" nevim co to je, ale zrejme to nic neudela, jedine bud "cols="(cislo),*"", nebo vymazat.

To je vse co jsem objevil ve zdrojaku.
Pokud se objevi nejaka chyba, tak to bude ve scriptu.(Zkus ten scriptak nachvili odstranit a uvidime, co to udela). Kontroloval jsem to pres NN 4.51.

Zdarek Tomik.
Cau Tomiku,

udelal jsem zmeny podle tebe prosim zkus to ted. Script jsem tam zatim nechal, jen jsem to opravil podle toho co jsi mi napsla.
Proto te prosim, zkus to Netscapem a dej mi vedet, kdyz to nepujde tak pak zkusim odebrat scripty.

Dik moc GERRY
Uz to pry jde, napsal mi kamos. Tak Vám všm moc dik GERRY
Me taky stranky nefunguji pod Netscape :)
Driv ho uplne shodily, trochu jsem upravil skripty tak ted jen nejdou :)