Nastavení Total Commandera

Jak si mam nastavit Total Commandera na ftp do MySQL? Jsem #lama
Na tohle se vykašlete. Na SQL kašlu. Ale jak mám udělat registraci, přihlášení... bez SQL?
<HTML>>> Jak si mam nastavit Total Commandera na ftp do MySQL?
nejak nevidim souvislosti ani logiku.. ale kaslu na to jak rikas :)
Registraci bez SQL udelas pres soubory a jak na to ti povi manual</HTML>
Kterej manuál?
P.S. Bylo to myšlený "jak si mám nastavit Tot.Com. abych se moh' připojit do MYSQL"
to ses LAMA,
jak se chces pripojit totalcomanderem do SQL? teda jako do tedka sem netusil ze totalcommander neco takoveho podporuje?!:-((( co se tu vse clovek nedozvii:-)) koukni se do diskuze o PHP, zrovna se to tam resi!
koukal sem ta tvoje stranky, to je sila, ale lepsi se placat s timhle ve 12, nez nekde venku delat bordel.

Registraci provádím ručně a to protože mi skript nefungoval:-( a hlavně to je bezpečnější:-) -> tahle veta me potesila
vidiš
Co vidí? Spíš bys měl vidět ty, jakej seš trotl když píšeš dotaz "Jak udělat registraci bez SQL" do fora SQL.
Nechci někde něco zakládat novýho...
Columbo, asi by sis měl někde přečíst, co to vlastně SQL je. Pak jasně vyjádřit, co vlastně chceš. Není nic zahambujícího se zeptat, klidně i na to co je co. Taky jsem léty zjistil, že je lepší se ptát na to CO, coceš udělat (typu, chci přesunout soubor na wz) a ne jak, když nevíš, co to obnáší (typu, jak mám nakonfigurovat TC na SQL).
Žádná otázka není blbá (pokud je správně položená). A že se někteří smějí nebo brblou, toho si nevšímej. Nikdo neví všechno, i když se tak tváří.... (dokonce ani já nevím všechno a to je co říct (-; )
Takže, co chceš vlastně udělat?
Jo, někdo tady nedávno dal odkaz na super stránku pro lidi co chtělí psát dotazy do podobných fór, dovolím si ten odkaz znovu zveřejnit:
http://www.stare.cz/otazky/
Wow, to by mělo být jako první odkaz před všemi fóry... (-;
jde udelat registrace bez SQL, jinak nez do nejakyho *.txt nebo mit tam nejaky switch a v nem porovnavat jmeno a heslo?
boze muj, mořeplavec uz se infiltroval i do sql.... kam ten svet spěje... :)
sisa > nenapadá mě jiný způsob uložení hesla a jména než databáze MySQL nebo soubor na serveru nebo přímo ve zdrojáku PHP skriptu. Takže odpověď asi zní ne.
Nebo možná nevím jestli znáš možnost autorizace uživatelů přes soubor .htaccess, zkus si na fóru pohledat, už se tady o tom mnohokrát mluvilo. To sice je taky soubor, ale trochu jiný případ než jsi asi myslel (vidíš že už nepíšu myslela:-) tím *.txt
K MySQL tabulkam je mozny se napojit i pomoci FTP. (Na WZ ne, pochopitelne). Ale jedina vec, co muzes udelat, je tak akorat zaloha DB.
>>Sojkovec no,jasne,ale myslim ze autor o tohle zajem nemel:-)