ZTRATA DAT ci co?

Tak se mi ztratily nektere fce...neco se mi ztratilo, ale presto mi jeste prebejva...Proto se tedy ptam...dle WC mi to hlasi ze jsem obsadil 60MB a to je asi hodne spatne co? :) bejvalo tricetneco, ale zmena je zmena... Babo rad co s tim...
A myslim, ze napad se skinovatelnym backem je good...treba jako u me :) respektive...nu vsak modri jiz vedi...a co na to Jan Tleskac?
WZ je max. na 50 MB. A řekl bych, že maš data v WC
To ja samozrejme vim, ze tuje jen 50MB...prave je problem v tom, ze nevim co z toho mam voriznout, abych mel pade... :) Takze se radim k cemu tu vlastne doslo... Proste je tam spousta malilinkatejch grafickejch prvku...mam tam asi stosedesat skinu... Takze nevim nevim... Jen si schci overit, ze je tomu oravdu tak, a ze se stimhle nikdo nepotyka podobne jak ja...
2Anpetu Wi:

Když se tak koukám na tu Tvojí stránku, tak si nejsem jistý, jestli tohle:

Warning: file_exists() [function.file-exists]: Unable to access modules/NS-Your_Account/lang/ces/global.php in /3w/webzdarma.cz/n/nirvana/modules/NS-Languages/api.php on line 93

Warning: file_exists() [function.file-exists]: Unable to access modules/NS-Your_Account/lang/ces/global.php in /3w/webzdarma.cz/n/nirvana/modules/NS-Languages/api.php on line 93

Warning: file_exists() [function.file-exists]: Unable to access modules/NS-Your_Account/lang/ces/global.php in /3w/webzdarma.cz/n/nirvana/modules/NS-Languages/api.php on line 93

Warning: file_exists() [function.file-exists]: Unable to access modules/NS-Comments/lang/ces/global.php in /3w/webzdarma.cz/n/nirvana/modules/NS-Languages/api.php on line 93

Warning: file_exists() [function.file-exists]: Unable to access modules/NS-User/lang/ces/global.php in /3w/webzdarma.cz/n/nirvana/modules/NS-Languages/api.php on line 93

...je úmysl.
To je neco co nechci...jaks bystre poznal :) Ale prave nemam ani kilo navic jak to opravit...takze asi budu muset mazat... Jen se ale zajimam o to co se vlastne stalo...
x: tohle je jeste lepsi:

Stránku nelze zobrazit

Požadovaná stránka není dočasně k dispozici. Webový server má pravděpodobně technické potíže nebo je třeba změnit nastavení prohlížeče.

atd. atd. atd.

Hele, anpetu, az ti ten web bude fungovat, ozvi se, rad se na nej podivam.

Zatim se tu mejte.
2Donny: Máš pravdu, je to kratší.
no jo ale kdyz tak na to koukam, muj web takdy zrovna nebezi... tak to sem nevychytal.

dobrou noc.
Dobrou...noc(?)
Hmm...jen jsi nevychytal ten nejlepsi den pro connect... NIcmene to asi cele reinstalnu...Zkousel jsem promazat a zjistuji, ze mam tak akorat misto na to abych postavil strukturu WEBu. Proste nezbyva misto na nastroje pro RIP DVDecek atd...Je to podivne... Skoda...
BTW: Ma-li Webzdarma nejake problemy...tak mu je nechte...Jiste nekdo maka na jejch odstraneni...a znamena to ze se to jiz nebude opakovat... Coz je dobre ne?...Jsem rad za zachranu dat...super prace panove...