Chyba MYSQL

Mám problém se stránkama na www.galaxie.unas.cz
hlásí to:

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/unas.cz/g/galaxie/index.php on line 411

Díval jsem se na řádek 411 ale tam je jen příkaz mysql_result() ale tam žádná chba není.Tak před 14 dny to fungovalo úplně v poho a od té doby se s index.php nic nedělalo.Nevíte někdo kde je chyba?
Tzn. že ti to nevrací žádný výsledek. To neni error, jen warning.
mysql_error() ?
No to teda je chyba.V datbázi jsou články ale ono je to nenajde.A kdyby bylo špatné spojení z dataabází tak to tam napíše.Však si to vyzkoušej na galaxie.unas.cz
mám stejný problém... chvíli mi to jde, chvíli ne...
Konkrétně: pozornost věnujte speciálně posledním dvěma řádkům

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'kosaci@81.31.7.163' (Using password: YES) in /3w/wz.cz/k/kosaci/phpBB2/db/mysql4.php on line 48
Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/k/kosaci/phpBB2/db/mysql4.php on line 330
Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/k/kosaci/phpBB2/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error
Could not connect to the database
To vypada na spatne heslo ci jmeno.
eee.. to je nastavené, jinak by se mi to phpbb ani nenainstalovalo,
dělá to již minimálně od rána:ve škole jsem tim trálil asi 4 hodiny a ani ted to není úplně ok: ta databáze prostě chvíli jde, a chvíli ne... chvíli vše ok, a pak ta hláška viz víše
Děcka, zadám své jméno a heslo a phpmyadmin nahlásí chybu...moje registrace je čerstvá asi půl hodiny, ale to snad problém být nemusí... cookies zapnuté mám...jestli někdo víte, jak na tom napište pls..díky moc.
<HTML>plackamen.wz.cz - dosud tam neni nastavena databaze, musis to udelat sam v administraci</HTML>
Díkes...
V Administraci při aktivování MySQLka píší, že mám počkat 2 minuty na aktivaci... i po pěti minutách stále hláška : "Nepodařilo se.... "
no.. já stim nastavenim měl problémy včera skoro celej den:
registroval jsem a zapínal jsem někdy kolem 12:00, a ještě večer to chíli šlo, a chvíli ne... (20:00-23:00) zhruba 5-10 minutové intervaly
heh ja mam na aktivaci mySQL svý lidi :))))))
no tak vite co stim?
mne to nejede ani chvilu.miro nemas neco s mysql?
co ti tu bezi za os a apache?
<HTML>pridal jsem ti tam jeden radek:
if (!$sql) echo mysql_error();

precejen bych doporucoval si ty skripty aspon v zaklade odladit na svym pocitaci nez to cpete na server</HTML>
¨jo dik.ted to pise neco vic-aspon je to presnejsi.Ja to na svym kompu nemůžu odladit - v linuxu teprv začínám a nedaří se mi tam rozjet databze a tak....a ve winech si musim nastavit php jako modulapache.ma to jako cgi a tzen mi neprelouska hlavicky.