Co s databazou sql

Nainstaloval som si dat. SQL na moj PC a chcel by som sa cez nu pripojit na wz. Aby som mohol mat na mojej stranke php knihu navstev. A neviem ako. Poradite mi?
Chces se pripojit na MySQL WZ z venci? To nejde. Chces se skriptem WZ pripojit na svou DB? To pujde tehdy, mas-li verejnou IP.
hej chcem sa pripojit na mySql na wz do svojej databezi cez program ( alebo co to je som si stiahol sql 4). cez script a mam aj verejnu ip adresu aj neverejnu. ale tu asi netreba.
ešte raz
Micho --> WZ (nejde)
script.wz.cz --> verjená IP (ide)
takze. nainstaloval som si vcera databazu SQL4.0.23 na moj pc a cez nu sa chcem dostat do databazi co mam na WZ. Cize ako keby som otvoril stranku mysql.wz.cz a tam dalej robil, ale ja to chem robit cez SQL co mam doma. A neviem ako sa to ma nastavit aby som sa tam dostal.
bože, prečítaj si podporu
tot nejde;
a kod, nepoznas nejaky volny server kde by to tak islo?
nepoznam.

IMHO by sa dalo scriptom z localhostu čítať výstup scriptu na wz (a predávať mu parametre) viď http://phpsoutez.unas.cz (úloha č.2)
ale prečo takouto okľukou?
proč s ti nelíbí program (skript) co je na WZ pro správu db?
Ale jo, neprimo se pripojit na db WZ ovsem jde. Na localu muzes klidne pouzit fsockopen(). Pomoci teto funkce predas skriptu na WZ data, ktery je prevezme, provede dotaz na DB a vysledky vrati. Jen mam pocit, ze to neni moc bezpecne.
tak to budem robit normalne.