Webzdarma- END S NIM!

Webzdarma vypada na prvni pohled starsne lakave...ale je to strasne nesdatbilni, a vubec hostin s furt nakyma vypadkama...takovy vadny...jeste za ty svoje sluzby chcete ten vas obrovskej banner?! Tak to si teda uzijte...asi za mesic du na placenej hosting...radsi budu platit nakych 90 korun (10 schranek, 100 mb, domena 2,radu!) naz se budu furt makat s timdle lamarskejm hostingem....
<HTML>fajn, byl jsi odhlasen
obycejne lidi musi pockat ten mesic nez to vyprsi, ale kdyz jsi nemohl vydrzet</HTML>
Ten banner je vtipnej, asi nevíš, že je to standartní velikost.
Hehe, ty nejses normalni ne e? Najdi lepsi free hosting a dam ti za pravdu...
Nedáš, leč ho nenajde.
No,
on ho možná nenajde, ale já bych vedel o jednom, kterej sice nejni tak dobrej jako WZ, ale aspon je to stabilni. Mate tam 50 MB, a mezi domena sou i takovy lahudky jako treba: www.---.pc.cz, www.---.czechweb.cz, www.---.computer.cz, www.---.programy.cz, www.---.games.cz atd. Je tam sice vyskakovaci reklama, ale aspon je to stabilni. Tady sou sluzby co nabizej:

- provoz vlastní domény III.řádu
- 50 MB prostoru pro Vaši prezentaci
- 1 e-mail box o velikosti 1 MB, výběr přes POP3
- operační systém Linux
- možnost používání PHP4
- FTP přístup
- počítadlo přístupů
- neomezený počet skriptů pro odesílání formulářů e-mailem
- možnost využití knihy návštěv
- možnost využití a tvorby anket
- možnost využívání našeho reklamního systému
- umístnění serveru na páteřní síť
- ZŘÍZENÍ WWW SERVERU ON-LINE BĚHEM NĚKOLIKA MINUT
- provoz varianty názvu s www. i bez www
- neomezený přenos dat
- možnost nákupu hardware, software a notebooků za velkoobchodní ceny
- možnost zřízení shopu na velkoobchod.cz

No zni to sice dobre, ovsem problem je s tim podelanym vyskakovacim oknem. A chcete vedet KDO ma tenle freehosting? No, tady mate link: http://www.pes.cz/h_free.asp . WZ je stejne lepsi, ale tohle je dobra alternativa pokud vam vadi, ze se nedaj stahovat fajliky z vasi stranky.
Wz je lepší...už kvůli e-mailové schránce.
Ja nerikam ze neni.
No nevidim tam třeba MySQL...?? :-)
2Thorax: Já taky neříkám, že říkáš...
To se pripravuje ale pochybuju ze to bude driv nez za rok :))))))))))
Já bych happy na jakémkoliv hostingu s 10 MB, mysql dostatek MB, mail neomezene a aby padalo co nejmene... a byl bych happy user:-))).
Docela premejslim, zda novej web nehodit na placenou domenu & pipni.cz
Alespon by mi nekdo nenadával za transfer=)))
Lukasiku, vrat se na zem. Tady http://www.wz.cz/forum/read.php?f=2&i=3042&t=3005 admin psal, ze tvuj web na denni transfer 1GB. Taakze na pipni.cz by te vypli za pet dnu, protoze tam je mesicni limit na transfer 5 GB.
To Allen: A jakej web toto nabizi,cojsi napsal?:-)
Vsichni si furt stezujou... to se jim divim. Dostali prece to, za co zaplatili ne? Je to prece zadarmo! .. Ale jo. WZ proste je u nas nejlepsi.
ten pes je hezkej ale nejde se tam zaregistorvat

aspon to rika tohle

ADODB.Field chyba 800a0bcd'
/sel-newcontact.asp, line 23


a co jsem o psovy slisel tak by tam lidi nesli ani na placenej.


Webzdarma je bezkonkurecne nejlepsi a proto mne srdce krvacy kdyz nejde.