Chyba v syntaxi

Sel sem si vlozit databazi, ale v tom mi vypise chybu:

SQL dotaz:

INSERT INTO nuke_blocks
VALUES ( 2, 'admin', 'Administration', '�</big></strong> <a href="admin.php">Administration</a><br>\r\n<strong><big>�</big></strong> <a href="admin.php?op=adminStory">NEW Story</a><br>\r\n<strong><big>�</big></strong> <a href="admin.php?op=create">Change Survey</a><br>\r\n<strong><big>�</big></strong> <a href="admin.php?op=content">Content</a><br>\r\n<strong><big>�</big></strong> <a href="admin.php?op=logout">Logout</a>', '', 'l', 2, 1, 0, '985591188', '', '', 2, '0', 'd', 0 )

MySQL hlási:
#1064 - You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''' at line 1



Nevim v cem je chyba, v mysql jazyku se moc nevyznam a tak vas prosim o pomoc. Umne doma na localhostu mi to slape v pohode... ....Vazne nevim, v cem je chyba. Dik za odpovedi
Máš tam plno uvozovek. Co zkusit dát před ně zpětná lomítka?
\
Musíš tam napsat:
INSERT INTO neco (sloupec1,sloupec2,...) VALUES ('hodnota1','hodnota2',...)

:)
Wafle, pokud má za VALUES všechny sloupečky, tak nemusí....
Já to radši dělám takhle...:)
Mno, ale skousel sem to u sebe na localhostu a taky na jinych revrech, ale vsude mi to jde, jenom tady ne
No, musím se ale přiznat, že mi taky nefunguje jeden dotaz na odeslání dat do databáze, přičemž mám vše asi desetkrát zkontrolovaný...
Asi to bude tím, že tam je moc dat..:(
Wafle, moc dat je blbost... tam bude jiný fígl. Ale jaký... :-( Zkus ten dotaz vypsat, než ho provedeš. Třeba tam uvidíš chybu. Případně zkopíruj ten vypsaný dotaz a prožeň ho přes webadmina, pokud tam je chyba, tak webadmin ti ukáže kde.
Zkoušel jsem to, ale vše je OK..:(
Ještě zkusím admina...
Jesli je vše OK, tak ti to nemůže hlásit chybu...
No, hlásí to tutu chybu:

#1054 - Unknown column 'nameii' in 'field list'

Čím to může být?
Mimochodem máš dobrý stránky, Marku..:)
Máš ICQ? (Kdybych zase něco potřeboval...:)
Už vím..;)
Pokud jsem Vás zdržoval, tak se omluvuju...
Už vím..;)
Pokud jsem Vás zdržoval, tak se omluvuju...
Wafle:

>> #1054 - Unknown column 'nameii' in 'field list'

Neznámý sloupec "nameii" v tabulce.