Podlejzáme...........

prosim nake info!!! Mam jit spat nebo cekat co mi to udela??!
Prosim...
tak nějak nevím...vzhledem k četnosti a délce jednotlivých výpadků by bylo možná dobré uvést předem jak dlouho můžou trvat a čím jsou způsobeny..
já doufám že tohle se to zlepší, dřív WZ taky nepadal..a přijde mi že admin se poslední dobou chová trochu arogantně k lidem kteří se chtějí jen dozvědět co je s jejich daty..snad je to jen přepracovanými nervy..

jinak mám webzdarma rád, ale myslím že nebudu sám kdo odejde jestli to bude takhle pokračovat dlouho..:(
<HTML>> přijde mi že admin se poslední dobou chová trochu arogantně k lidem kteří
> se chtějí jen dozvědět co je s jejich daty..snad je to jen přepracovanými
> nervy

co konkretne povazujete za arogantni jednani ? myslim to vazne jako otazku ne jako obecne ohrazeni

pokud vam jde o to, ze jsem prestal odpovidat na kazdy blabol, co tu kdo napsal, tak za to muze: moc prace, malo casu, unava ze sprostych reakci, ktere musim mazat ze sveho mailboxu, jeste vic unava z tzv. chytrolinu (myslim lidi, kteri jsou schopni poplivat cokoliv, co sami nevytvorili a sami nejsou schopni vytvorit nic)</HTML>
Ono by možná stačilo něco ve smylu: "Prohlášení k výpadku" nebo tak nějak, ale arogantnost, to je spíš od těch, co POŽADUJÍ, aby to fungovalo. Nadruhou stranu je vidět, že když odpovídáš na Silvestra, kdy je většina doma a slaví, tak to arogantnost nebude...