CO SE TO DEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CO SE TO DEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ZASE TO NEJDE MIRO NECO REKNI AT VYME CO SE DEJE.
No Miro, řekni nám pohádku, ať něco řekneš;-).
Halo Miro né že by mě to nějak moc vzrušovalo,ale co s tím zase je? Nejede mi ani jedna doména!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale psát vykřičníky ano...;-).
Ach jo od dob tech vypadku mi klesla navstevnost o 20 %.

No ale o to vic me stve, ze tam nedaji alespon stránku o tom, ze za to muze webzdarma a ne spatnej odkaz ....
to jseš na tom dobře mě pokud je výpadek klesá na nulu vůbec nevim čím to je :o)
No to mě během výpadku taky, ale když to pak nakonec jde tak už nemám takovou návštěvnost jako jsem měl.
Míro co to zase je mně to nevadí ale co mi vadí je že jsem včera zkoušel aktualizovat stránky a 6x jsem musel resetovat počítač protože to zase nešlo Míro dej už to KONEČNĚ DO POŘÁDKU .
Proč si ho resetoval???
Já bych řek že se v centrále wz slaví mirovi narozeniny a šampaňský nateklo do servru a takový šampaňský se nemá rádo RAID diskovým polem
Pošleme sem kominíka, vezme velký kladivo
dá do toho* čtyři rány, dílo bude hotovo

*=server
Buch Buch Buch
+ Buch...
Co takhle poslat pár sfetovanejch negrů s letlampama ať si taky chlapci taky užijou
Poslední rána, teď ještě srpem zpřetrhat kabely...
...a je dokonáno ! Ať žijí srp a kladivo
:-)))
Škoda, nepomohlo to.
Škoda AutA.
třeba by ty negři pomohli (Pulp Fiction kdo nepochopil :)
Rómové, ne negři.
Tak jo. Cigáni budou lepší.
ok ok jinej kraj jinej mrav, co jim řekneme že tam vydávaj sociální dávky?
hezky keci,to ale nic nemeni na tom ze jsem zase nasranej a ze zas budu slyset ty priblbly keci o tom jak je to tu skvely a jak je to zadarmo a ze pokud se mi to nelibi tak at vypadnu, ale ty debilove co tohle zas budou vykecat tyhle nesmysly netusi jaky problem je presunout zavedeny web...
A já zase budu slyšet ty kecy o tom, jak Webzdarma blbý, že jdu na jinej web atd atd
to maš ůplnou pravdu tyhle kecy jsou jenom taková zástěrka abysme se nezbláznili :o)