pro administratora

to je divné ftp jede ale stránky se nenačtou...??? proč o těchto výpadcích neinformujete? Víte vůbec o nich?
To pro Vas vasi navstevnici nic neznamenaj ze se neobtezujete zaridit provoz bez preruseni????????Ostanim poskytovatelum to jde,tak proc ne vam???A to nejste ani nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ano jednoznacne souhlasim.......!! A taky se mi zda ze tech vypadku je v posledni dobe tolik ze uz to zacina byt neunosne....
Vypadek my ani tak nevadi už jsem si zvyk ale opravdu by se tam mohlo hodit něco hezří ho když wz nejde .
Treba www.freehosting.cz nabizi stejne sluzby a dokonce i dalsi a nepada jako ten Vas server.
Master: Ten link na www.freehosting.cz vypada zajimave. Mas s nimi nejake dobre zkusenosti? Pouzivam i jine freehostovani, ale presto se mi WZ jevilo do prosincoveho "temer tydne" a pak dalsich kratsich vypadku jako nejlepsi (funguju zde pres 2roky :)

Mirku: chodis do fora i kdyz je vypadek? Jasne, opravuje te to, ale prosim alespon jednou vetou nejake vyjadreni a predpokladanou delku vypadku!
Ad freehosting.cz - nez k nim v pulce rijna 2002 presly domeny od nixnetu neposkytovali na freehostingu vubec mysql, ted ji maji prave jen uzivatele byvaleho nixetu. Pro ostatni uz ji od te doby slibuji - je zvlastni, ze termin je porsd stejny "do mesice" :-)
Ad freehosting.cz - Uz jsem si tam zridil domenu :-) A jdu nahravat data.. ted budu kopirovat dvakrat a casem se rozhodnu :)) Ten kdo je nespokojeny jako Ja, at udela totez!
A vyskakute ta reklama pri kazde nove otevrene strance nebo jen na indexu?
Tak to zatim nevim, ale v podminkach je, ze jen na indexu, takze snad :))
Ja mam totiz takovy osklivy pocit, ze to skace na kazde strance a to me odpudilo... Kazdopadne, preju ti, at nemam pravdu :-)
Dik, snad se pletes :)))
Tak zatim naskakuje reklama jen na indexu, jupiii :)))))))))
Tak to gratuluju, asi budu muset prejit taky. Aspon, ze jsi to "otestoval" :-)
Lin: Ted se muzeme radovat, ze tam prejdou vsichni a pro nas zbude nezatizene a funkcni WZ, nebo se k nam nikdo neprida a freehosting bude pro nas.. jedno reseni lepsi nez druhe :))
No tezko rict, bylo by to uz asi po treti co bych menila adresu stranek, myslim, ze lidi by to uz dost stvalo. Porad verim, ze se WZ brzo rozjede... Ja naivka... :-)
Kurnik :(
Lin: Doufejme! Taky me mrzi, ze uz me roboti jako google davaji na predni mista vyhledavani (napr. "matematika") a Ja bych ted nekam prechazel.. ale v ramci serioznosti mam ted alternativu pro pripad vypadku WZ a cas ukaze kde je lepsi zustat nebo zda zacit platit..
Dekuju!! Ted muzu jit s klidem spat. Uz to funguje, jupiii :)))))

Miro: Cim to bylo?
WebZdarma uz funguje jak ma a zda se, ze by Mirek mohl odpovedet na otazku co se stalo 15.1.

Mirku: Co se stalo?
Dekuju administratorum! Stranky funguji a na vypadky v minulosti uz nemyslim :)))
no, tak zase pro zmenu nefunguje prihlaseni pres PHPMYSQLADMINA pro novy databaze!!!
hrac.wz.cz

Nemuzu se pripojit k mysql pres mysql_connect

Administrator zrejme lezi v nemocnici kdyz si necita tyhle mile
hlasky
Hehe, asi zalozim na pocest adminu WZ jejich fanclub - pripojite se??
CO TU PROSATANA DĚLÁ TENHLE ROK STARÝ PŘÍSPĚVEK ?
ZAJÍMAVÝ, ŽE TO NIMDA JEŠTĚ NESMAZAL