pro administratora

Miro:

1) At si ctu jak si ctu, solidni vyjadreni admina o predpokladane delce vypadku jsem nikde nenasel. Jak dlouho a proc??

2) Muzete dat hlasku o vypadku webuzdarma na stranky, ktere se nenacitaji! Byl bych nerad, aby si nekdo myslel, ze jsem stranky zrusil.

Dik
k tomu se pripojuji
Já rovněž...
no jasne mohlo by se tam zase napsat takovéto hezké chybové hlášení a nefunkčnosti wz? (nevěřim co píšu, zřejmě jsem nějak zkrotnul :(
Taky bych radši nějaké pěkné hlášení než že Stránku nelze zobrazit...
To by mi taky pomohlo. A nejen proto, že tady mám jeste další domény, kde potřebuji aby si nikdo nemyslel, že stránky nefungují. Hodilo by se aby byl návštěvník třeba odkázán na pozdější připojení a na to co se třeba právě děje (kde se třeba stala chyba).
btw.jestli se zobrazuje : "stránku nelze zobrazit..tak to asi nebude tak snadné odkázat ji na jinou.."
no právě... :o)
Pripojil jsem se, abych zjistil jak to vypada, ale admin uz prestal navstevovat forum..., nebo se pletu?? Vi se uz co se stalo a kdy to pujde??
Nic se nevi a nic se tu nedovis ;-)
Asi budu napodobovat Xkse - ono se tu stejne nic jinyho delat neda ;-)))
Jakej pan, takovej pes ne?
Gorw
Oficialni prohlaseni od Lukasika:

Wz nejel...;-)).
Ten nápad mě taky napadl a jak vidím, někdo mě předběhl.
Taky se připojuji k té hlášce. Akorát by bylo dobré přiřadit ještě jinou HTTP hlášku než CHYBA 404, protože někteři se připojuji přes socket a z něj vidí, že stránka neexistuje. To je případ vyhledávačů. Oni mi totiž zrušili odkaz z databáze.

Tomík.
2Gorwor: Konečně si to pochopil...
ach jo, asi sem se ukvapil s tim dát stránky o IGI na WZ :((Moc dlouho mi to nefungovalo. Myslim si, že slušný by bylo, kdyby sem admin přišel a napsal ve stručnosti důvod výpadku :((Ještěže Tiscali jde v pohodě, tam má stránky o Flashpointu a těch 13 MB bych fakt nechtěl nahrávat :(Doufám, že data nejsou ztracený
Uz mi to funguje, jupiii (ted uz jen aby to vydrzelo:-)
To uz to zase spadlo??
a uz to zase nejdeeeeeeeeeee jedem offline=))).
Ted zrovna mi stranky funguji :))

Videl tu uz nekdo nejake vyjadreni admina k vypadku?? Co se stalo a bude se to opakovat??
Admin Lukasik se vyjadruje:

WZ.cz nejelo protoze vsichni admini sli do hospody...;-)).
Mame tu dalsi vypadek? Vi nekdo proc a na jak dlouho?
Jj,zas to nejede :-((
K hlášce se připojuju
nene, je to snadné... mam vlastní server a něco o tom vim :)

neni to problém.
to DriverX: jj, nejses sam, tomu ver
Vždycky když chci na svoje stránka tak my naběhne stránka www.cekit.cz a naostatních stránkách se to děje taky například c35i.wz.cz adt..
Nechapu proc predtim WZ bezproblemu fachal a kdyz jsem si rikal, jak je to dobrej server, prisel prosincovej vypadek a ted todle. Vim ze je to free ale dělat z nas pokusny kraliky a testovat na freehostingu plny zatizeni, to mi nepripada jako dobrej pristup.
Docela by me zajimalo, kdy se tu objevi nejaky delsi vyslvetleni, proc to nejde a kdy to pude.