Instalace miniBB na webzdarma

Ahoj, mám problém s instalací miniBB fora na webzdarma. S použitím SPÁVNÝCH údajů v souboru setup_options.php pro připojení k databázi (mysql.webzdarma.cz;login;heslo;databáze) spuštění souboru _install.php hlásí:

Parse error: parse error in /3w/wz.cz/p/pojisteni-generali/forums/setup_options.php on line 111

Warning: main(setup_.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/p/pojisteni-generali/forums/_install.php on line 19

Warning: main(): Failed opening 'setup_.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/p/pojisteni-generali/forums/_install.php on line 19

Installation file is missing. Please, check your directory for _install_.sql file!

P.S. Na hosting.cz vše bez problémů na první pokus. Vím, že miniBB na webzdarma lze použít.

Díky za nápady.
mas spatne zadany server... uz se to tady nekdo probiralo...
Všude na webzdarma se uvádí název serveru mysql.webzdarma.cz - tak bych rád věděl, co je na tom špatně?
První co bych hledal je tohle:
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/p/pojisteni-generali/forums/setup_options.php on line 11

Možná máš správně vyplněné údaje, ale špatnou syntaxí, protože tohle je chyba ve skriptu (neuzavřený uvozovky, chybí středník apod.), tj. ten skript se vůbec neprovede.
Do původních skriptů jsem nezasahoval, fórum na jiném serveru funguje (samozřejmě s jinými údaji pro databáze), takže jsou zřejmě bez chyb. V uvedených řádcích nebo před nimi jsem chybu nenašel.
Uz si zjistil cim to bylo?Mam ten samy problem...