Podmínka WHERE

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, proč mi nefunguje tento SQL dotaz:

$upd = MySQL_Query("UPDATE tab SET hod1='1' WHERE kdo='$kdo' AND kdy='$kdy'");

Předem děkuji.
chybu v nem nevidim.
zkus

$upd=mysql_query("UPDATE `tab` SET `hod1`='1' WHERE `kdo`='$kdo' AND `kdy`='$kdy'");

a pripadne dodej

echo mysql_error($spojeni_k_databazi);
Samotnej dotaz proběhne vpořádku, ale žádný změny se neprojeví.
a vyhovuje nejakej zaznam podmince WHERE ?
tak neexistuje zaznam ve kterem by bylo `kdy`='$kdy' a `kdo`='$kdo'
..takze asi maj promenny $kdy a $kdo spatnou hodnotu.
jo.. du pozde :[
Teď jsem schválně z databáze zkopíroval hodnoty z jednoho řádku a nic. Nejzajímavější je, že na intranetovém serveru (na mém počítači) vše funguje dobře, ale když to nahraju na WebZdarma, tak ten příkaz nefunguje. :(
a napsat ten dotaz se statickejma hodnotama jsi zkousel?
pr.
$upd=mysql_query("UPDATE `tab` SET `hod1`='1' WHERE `kdo`='já' AND `kdy`='teď'");
No právě to jsem zkoušel a nic. Když z toho dotazu vyřadím jednu podmínku, tak to proběhne normálně a data se změní, ale jakmile je dám najednou, tak se nic nezmění.
tak takovej zaznam neexistuje .. a bacha .. na velky a maly pismena a kodovani (UTF-8)
Dik jsem i do ty podmínky dosazoval přímo hodnoty, který jsem zkopíroval z databáze z jednoho řádku...
chjo, vzdavam to. pockej na odbornika.
Ani nevim jak se mi to podařilo, ale teď jsem k tomu přišel po 2 hodinách a už to normálně funguje. Tak vám děkuju za snahu ;)
hh neni zac.. kdyz sem nepomohl :[
..asi z toho budu mit depku
vzdyt ses lama, proc mit depku?
nn.. sem uz prece vembloud ;)
tjf,ale to je stejne jenom derivovana lama...tak to maj s tema depkama stejny, ne?
nn.. cesi a anglani to maj s depkama jinak
nj,ale treba americani trpi na deprese, protoze si vetsina z nich nesplni Americkej Sen. Britove zase, ze jim doma porad prsi. Australani, ze maj zimu, kdyz v Anglii a USA maj leto...
..a co třeba somálci? :]]
Akorat Somalci mluvi somalsky, ne anglicky...
donny: rekni neco somaaaalskyyyyyyy ...
Bilaash . Waxaa qorey dad iskood ugu qoraya luuqadadooda oo aan dawlad ama haayadi diran.Qofkii walba ee guriga khatka internet ku u yaal, yaqaana sida loo isticmaali wuu ka shaqayn kaaraa dishinerigan sidii cilmi somali ku qoran loo soo gelin lahaa halkan.
hh? myslim ze to je docela obstojna snaha ;)
Ty se tomu smejes, ale toto je opravdu somalstina-nevymyslel jsem si to, opravdu!