chyba při výběru dat pomocí SELECT

potřeboval bych poradit s níže uveddeným skrpitem. Pomocí něj vytahuji data a pokud není příkaz where, tak mi vyjedou všechny data. Mám sloupec kraj a chci aby mi vyjeli pouze řádky, kde v daném slouci je nazev Praha a to mi hází neustíle chyby. Zřejmě špatný formát výrazu where . Nevíte co stím?
Díky

$result = MySQL_Query("SELECT *
FROM dealerska_sit
WHERE kraj like= "Praha"
ORDER BY kraj
");
while ($row = MySQL_Fetch_Row($result)):
Zkoušel jsi číst návod?

like je porovnávací operátor, takže buď piš

kraj = 'Praha'
nebo
kraj like 'Praha'

to, jak se to liší si přečti v návodu.
díky za pomoc, funguje to. Pracoval jsem podle programátorské příručky a teď když se nato dívám zjišťuji, že jsem spojil dvě varianty a společně to nefungovalo.
pokud hledas cely retezec, bylo by vhodnejsi pouzit kraj="Praha" (kdyz to neni neco na zpusob WHERE kraj LIKE "Praha%"...
při výpisu z db vyjede požadovaný kraj. Dá se tento odkaz upravit tak, abych tam neměl tento určený parametr, ale místo toho rozvinovací kombo , ve kterém by byly kraje (ty by vyjížděli z databáze, ovšem bylo by několik řádků např. kraje Praha), a vždy při vybrání a kliknutí na ok (tlačítko submit) vyjede požadovaný kraj?
Ano, dá se.

http://stare.cz/otazky/
"Obecně vzato, neklaďte otázky typu ano-ne, pokud skutečně nežádáte odpověď typu ano-ne."
dobře díky,
Jak se dá rozšířit upravený dotaz, abych výběr "kategorii=krajů" prováděl pomocí tlačíkta komba (rozvinovací nabídky)?
V tabulce mám zastoupení všech krajů (někde je kraj uvedený i víckrát, dle počtu záznamů). Záznam tabulky: ID, KRAJ, NAZEV, ADRESA, KONTAKT

Dik
Dotazu moc nerozumim. Chces, aby dotaz vypsal vsechny kraje, ktere jsou v nem ulozene, kazdy max. jednou?
---
Following the SELECT keyword, you can use a number of options that affect the operation of the statement.

The ALL, DISTINCT, and DISTINCTROW options specify whether duplicate rows should be returned. If none of these options are given, the default is ALL (all matching rows are returned). DISTINCT and DISTINCTROW are synonyms and specify removal of duplicate rows from the result set.

http://dev.mysql.com/doc/refman/4.1/en/select.html
---
Nebo podle vyberu v rozvinovaci nabidce aby vybral data jen pro jeden kraj?
---

1) select distinct kraj from dealerska_sit order by kraj
2) z resultu naplnis <option value="$kraj">$kraj</..> ve FORMu a ten pak odesles na skript:
3) select ... where kraj="$_POST['kraj']"