proč to nefunguje pořád?

Mám jen takový drobný dotaz ohledně sql a připojení k ní.
Mám stránky které normálně fungují a pak semtam pro mě z neznámého důvodu začnou vyhazovat při kadždém připojení chybu

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource

Tato chyba trvá cca půl hodiny a pak to zase normálně jede. Je to docela divné protože ostatní věci normálně jedou.
to znamená, že jednou za půl hodiny se tvůj skript pokouší vykonat nějakou špatnou query.

dle chyby si v kódu najdi onen mysql_fetch_array() a pak sem hoď příslušnou query
Asi jsem špatně popsal problém- jednou za jistou dobu se query nevykoná když vždy mezitím se vykoná- tedy jako že funguje třeba dvě hodiny a pak to na půl hodiny přestane fungovat, každé query přestane fungovat.
co hlasi chybova hlaska po mysql_query(), kterou tam jistojiste mas?
neco jako max count queries quota exceed?
hlásí jen toto:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in někde

Popřípadě jich tam je víc když manipuluji s více tabulkami.
tohle je hlaska zanorene chyby, k chybe doslo daleko driv.
udelej echo mysql_error(); hned za mysql_query().
dal jsem to tam, ale zatím to nic nedělá jelikož všechno zase funguje, uvidím až přestane co to bude vypisovat.
tak jsem chytl další výpadek mé stránky- vyplivlo to toto
Lost connection to MySQL server during query
to bude nejaky osklivy dotaz, ze by timeout? Co to dela za query?
je to obyčejný select dotaz- žádná koplikace select * from
hmmm, to je divne, tak bude neco vneporadku kolem. Pouzivani nejakych starych fci, nejake zdlouhave veci kolem, nebo neco tak. Kristalovou kouli jsem nechal doma, takze to chce nejak blize osvetlit.
takže další výpadek jsem už vyzkoušel úplně na obyčejné stránce kde je v kódu html toto

include("config.php");
mysql_connect(SQL_HOST,SQL_USERNAME,SQL_PASSWORD);
mysql_select_db(SQL_DBNAME);
echo mysql_error();

a už zde to vyhodilo
Lost connection to MySQL server during query
Fakt divne, zkousels to same query primo pres mysql admina? Napada me jeste, ze se treba vraci prilis velky objem dat... Tusim, ze prostor pro obsah promennych je na php omezeny na 2M... ale to je jen domenka...