Doupravit SELECT nebo cachry v PHP?

Mam tabulku1 kde mam ID_souboru | popis | velikost ...
Pote mam prekvapive i tabulku2 kam si ukladam IP_uzivatele a IDsouboru co stahl a samozrejme datum


A dostal jsem takovy zajimavy napad, coz u me nebyva tak casto. Chtel jsem si vytahnout Soubory a pocet stazeni za poslednich 7 dni .. tedy za kazdy den aby se ukazalo jak se ktery soubor stahoval

Vypada to nejak takto:

select s.fid, s.popis, s.soubor, ifnull(count(e.fid),0) as POCET, DATE_FORMAT(e.datum, '%Y-%m-%d') as datum
from scripts s
LEFT JOIN scripts_entry e ON s.fid=e.fid
GROUP BY e.fid, datum
HAVING datum >= DATE_SUB(CURDATE(), INTERVAL 7 DAY)
ORDER BY s.fid ASC, POCET DESC


Je to funkcni a vyprodukuje to neco jako ... (ukazuji jen jeden soubor ..)

->

5 | Automatické po?ítání fotbalové tabulky | fotbalova-tabulka.rar | 4 | 2006-04-17
5 | Automatické po?ítání fotbalové tabulky | fotbalova-tabulka.rar | 4 | 2006-04-19
5 | Automatické po?ítání fotbalové tabulky | fotbalova-tabulka.rar | 3 | 2006-04-14
5 | Automatické po?ítání fotbalové tabulky | fotbalova-tabulka.rar | 2 | 2006-04-15
5 | Automatické po?ítání fotbalové tabulky | fotbalova-tabulka.rar | 1 | 2006-04-16
5 | Automatické po?ítání fotbalové tabulky | fotbalova-tabulka.rar | 1 | 2006-04-18



Ale co je za problem? Chybi mi tam jeden den. Proste tam kde neni zaznam, lze toho jeste nejak docilit v SQL? Nebo budu muset zas cahrovat v PHP :/ (ted jsem se o to pokousel a nejak to nemuzu vymyslet)

Diky za kazdy napad
hele ja bych potrebovala helpnout.. zalozila jsem si arianka.wz.cz ale kdyz tam chci najet tak to nemohu najit...jak je teda ten odkaz aby mi to naslo ? ja vim je to trapny ale nekoho jsem se zeptat musela tak mi pls helpni,Dekuju
Sorry, ale MUHEHEHE :-D
Ariano, projdi si pečlivě tu chybovou hlášku, kterou ti to napíše při zadání tvé adresy a pročti si sekci wz na stránkách faq.webzdarma.cz, kde najdeš odpovědi na spoustu otázek ohledně zdejšího hostingu, včetně toho, proč ti to teď nefunguje. A až budeš mít zase nějaký dotaz, tak si laskavě ZALOŽ SVÉ VLASTNÍ TÉMA ve vhodnější sekci.
Ariana> dik za pomoc ;) a nasleduj Thaliinu help
Já jsem tohle jednou řešil tak, že jsem si udělal zvlášť dotaz pomocí LEFT JOIN, který mi vyselektoval jen to, co nemá žádný odkaz do druhé tabulky - takže nebylo staženo a pak jsem to sjednotil s tím původním dotazem pomocí UNION. Musíš si ovšem ošetřit, aby se něco dalo tam, kde není nic propojeno - alespoň NULL sloupec nebo prostě něco.
Uz je to vyreseno, stacilo odendat having a spojit to s dalsi tabulkou pres RIGHT JOIN :/