MA WZ antivirovou ochranu?

jen tak me dnesk napadlo si udelat tes na viry a musel sem smazat celej disk tak by me docel zajmalo jestli ma WZ nejakou Antivirovou ochranu protoze jestli ne tak by toho moh nekdo dobre vyuzit
Napríklad nekdo za dminu by mah dat do reklamy vira nechci urazet adminy (doufam ze mi za tohlensto nezrusi ucet) ale moh by to nekdo koho by ste treba prijali novyho udelat a pak by se asi vsichni vys..... na wz tak me to dost zajma Doufam ze mi nekdo z adminu adpovi a neserve me co sem si to k nim dovolil (sorry ale mezi lidma sou i svine [obrazne receno],ktery by to mohli udelat [nechci nikoho podezrivat ale moznost tam je])
tak dik a doufam ze se dockam odpovedi cau dik
Chlape udelaj do reklamy vira a ses frajer nejvetsiho kalibru...
Nevim jak chces do obrazku nacpat vira, popr. do flash... max. pouzit active x, ale malokterej uzivatel je tak blbej [nepocitam me babicky a dedecky^_^ aby to spoustel] ....

Takze o tom pochybuju, ja videl snad vira v JS akorat jednou na kterho jsem nidky neprisel jak ho kdo naprogramil, protoze to byl JS, byl kodovanej, AVG na nej prislo...

Ale co jsem se docetl, tak vam akorat stranku na ktere bezi da jako oblibenou & nastavi jako domovskou...