Problém s databází ?

Zdravím,
Co se děje s mysql databazí ? Chvilku to funguje a chvilku ne. Jsou výpadky jenom dočasné nebo s tím budete něco dělat ? Čekam na vyjádření.
třeba ti tvá aplikace moc žere selecty. Jak jich uděláš víc jak 6000 za h. tak db odmítne dělat další...
Já se už asi 5 dní nemůžu přihlásit do MySQLu když dám přihlásit tak to nic neudělá, akorát to vyčistí políčka formuláře, žádný hlášení o chybě, prostě to jenom jakoby reloadne. A rád bych se tam dostal.
= Dejwídek (dejwidek.borec.cz) =
Co treba zkusit vlastni program typu PHPMyAdmin?
Ono spousta veci se da v DB lehce zmenit nebo vypsat v PHP. Samo, ten admin je taky v PHP, ale ten je uz trosku slozitejsi.

$tab = $tb0."user";
$dotaz = "SELECT * FROM $tab WHERE `nick` = '$Xnick' AND `psw` = '$Xpsw' LIMIT 1";
$vysl = mysql_query($dotaz) or die("<hr>User find: $dotaz<hr>".mysql_error());

nebo jsou primo prikazy na vypis tabulek, struktury a pod.
Já sem se prostě na mysql.wz.cz běžně přihlašoval a teď mi to tam v posledních dnech nereaguje. Programy na mysql a php mi nikdy nefungujou a stejně nemám v plánu učit se nějaký novoty, na to nemám čas, náladu ani nervy :)
Já nevím, já mám weby historické, přežily výměnu db výměnu php zcela bez problémů. Nic jsem neupravoval. Tak kde je chyba?
Ja som s tym problem mala doteraz, ale uz je to v poho.
= Dejwídek (dejwidek.borec.cz) =
Ja mel jediny problem a ten, ze asi pred 2ma mesici zmenili nastaveni SQL a bylo treba zmenit vsechny PHP konfigurace pro SQL. Od te doby s tim fakt zadny problem.
2peta: Nezmenili nastaveni, to zustava stejny odjakziva. Ja jsem zadnou zmenu na svych strankach nezaregistroval. Jedine co zmenili, byl prechod z MySQL4 na MySQL5.
Nechal sem kamaráda ať to vyzkouší a taky mu to prej nešlo a dneska ve škole mi to šlo.. ale těžko budu webovky dělat ve škole. Tak já nevim
<HTML>Já se přihlásím v pohodě jak na mysql.wz.cz, tak na mysql.webzdarma.cz (měla by se používat tahle adresa). Máš povolené cookies?</HTML>
Ja tam mel nastavene localhost presne podle toho, co bylo napsano v podpora. Takze jsem to musel prespsat na mysql.wz.cz . Ale to je asi jinej problem, nez ma Dejwídek
<HTML>Nevím jakou podporu jsi četl, ale co se pamatuju, tak je tam odjakživa mysql.webzdarma.cz.</HTML>
mysql.wz.cz a mysql.webzdarma.cz mi to dělá to samí.. prostě nic a cookies mám určitě povolený, nic sem neměnil, akorát sem si někdy v tý době nahrál AVG 7.5 a AVG anti-spyware, což by snad nemělo mít vliv, ikdyž je vypnu tak to nefachá. Co dodat.. nevim co s tim, ale to už jsem řikal :)
<HTML>2Dejwídek: mně přihlašování funguje, imho problém musí být někde u tebe. Co zkusit jiný prohlížeč? Nebo smazat cookies a cache prohlížeče, člověk nikdy neví, co pomůže...</HTML>
Cookies sem mazal, ale nevim jak smazat ten cach.
Cache prohlížeče se maže stisknutím Ctrl+F5.
Databáze skoro nejede, než se načte stránka trvá to neskutečně dlouho. Nemůžu ani uploadnout malej soubor, protože se nevytvoří ani temp toho soubor.
Já mám ten samý problém - moji uživatelé si stěžují na pomalost stránek. Dnes dokonce vypadla funkce session a psalo to, že není dostatek paměti v temp adresáři.... Doufám, že s tím Admini WZ něco udělají, placený hosting si kupovat nechci :( :(