Výpadek MySQL serveru - každou chvíli

Ahoj, mám problém s webem

Asi každou hodinu po dobu 1-3 minut mi nejde web.

napíše se hláška: Výpadek MySQL serveru

přitom s databází nic nedělám, samo to vypadne a samo to potom taky naskočí :(

co s tím? poradíte?

www.prima.kvalitne.cz
Je tu omezeni v poctu dotazu a pripojeni za hodinu. A vypada to, ze jej prekracujes.
:( asi jo, takže jediná možnost je přesunout si web někam jinam?
a nebo to píše:

MySQL server byl pripojen (spravne prihlasovaci udaje), ale nebyla nalezena databaze se zadanym jmenem. Patrne chybny udaj.

nemohl by to nějaký admin napravit, jsem ochoten to nějakou menší částkou i uhradit :-)
Predpokladam, ze se jedna o nejaky redakcni system, ktery jsi nekde stahnul. Pokud tomu tak neni a delal jsi to cele sam, tak bych radeji chtel videt klasicke chybove hlaseni. Hlaska "MySQL server je pripojen, ale .." je sice pekna, ale nerika presne o jakou chybu jde. V tomto pripade jde v podstate o spatne zadany nazev databaze. Nazev databaze je shodny s prihlasovacim jmenem pro MySQL.
Nebo skusr by sem se zamyslel nad strukturou skripty a urcite minimalizovat mysql dotazy... Taky sem zacinal se spoustu dotazu... ale tet vybiram minimum Moc vdecny je prikaz INNER JOIN - setrim nim dalsi dotazy
mám ten samí problém, s databází, nedávno do 7.1. mi běhal web bezproblémů ale od té doby je pořád každou chvilku problém s připojením do databáze, nevíte v čem je problém?