MySQL - zvětšení

Rád bych si vytvořil stránky,ale potřeboval bych více než 5MB databáze MySQL, je to možné např.: Výměna za prostor apod.
Předem děkuji za odpověď...
<HTML>Napis mi z jakeho duvodu vyzadujes navyseni SQL prostoru spolu s nazvem databaze na email master@webzdarma.cz
Pokud to bude opodstatnene predam to dal a navyseni se uskutecni.</HTML>
=Milan.23 (ip23.euweb.cz)=
To napis i sem, navic, mne by to take zajimalo. Obrazky se do databaze neukladaji tak, co muze mit vic nez 5Mb?
Třeba nějaká databáze ve větším měřítku... dlouhé texty, nebo hodně údajů... Nebo podrobné statistiky webu s větší návštěvností...
no, vzhledem k omezeni poctu dotazu do sql, tak pochybuju ze vubec vic jak tech 5mb pouzije
<HTML>Ty limity jsou nastaveny na:
* počet připojení za hodinu ... 1500
* počet dotazů za hodinu ... 8000

a nikdo netvrdi ze to nelze individualne navysit...
pro zajimave projekty bez problemu WZ zvedne:
- diskovy prostor
- omezeni pro emaily
- velikost databaze
- pocet dotazu/pripojeni za hodinu

Ty limity ale podle mne jsou nastaveny tak, aby priliz neomezovali a pro drtivou vetsinu webu dostacuji</HTML>
= Richard (moderátor) =
Mne osobne treba prijde 5M sql docela malo. Nicmene zatim jsem s tim problem nemel, takze to je jen takova pripominka.
PromiŇte, že jsem se dlouho neozval... tedy
5Mb málo - protože zatím využívám jiný nejmonovaný hosting,který nabízí 15MB a už mám ve schránce druhou upomínku za prokročení a je to jen plné textů při používání Mamba... brzy administrátory konktatuju a Vám můj vzkaz sem napíši...