Znovu export s diakritikou

Ahoj, vím že už se to tu řešilo, ale stejně mi to pořád nefunguje.
-v databázi se všechno ukládá i zobrazuje správně s diakritikou
-na stránkách se mi všechno zobrazuje správně s diakritikou

Přesto když dám v PHPMyAdmin export, tak se např. místo "ž" zobrazí v tom souboru otazník...
U exportu jsem zkoušel i měnit nastavení "Znaková sada souboru" na iso-8859-2, windows-1250 a utf-8 ale nic se tím nezměnilo (ostatní znakové sady mi nic neříkají a nikdy jsem o nich neslyšel takže jsem je ani nezkoušel...)
U některých řádků v tabulce v databázi mám napsané že porovnávání je latin2_czech_cs a u tabulky zas že porovnávání je cp1250_czech_cs.

Prosím řekněte mi co mám kde nastavit aby u exportu nebyly otazníky. Něco mi říká že chyba nebude možná u mě, když mi jinak všude diakritika funguje a u exportu (u všech mě známých znakových sad) ne...
Díky, ObiWan
Napadá mě leda udělat si v php skript, který vše z db vyexportuje do souburu, který si už pak můžu překódovat a po správném přenastavení db nasypat z5 :(
myslel jsem že už i PHPMyAdmin je napsaný v PHP :-/
jo je, ale mě to taky furt exportuje otazníky (i když tam nastavím jakékoliv kódování) - naproti tomu, když se tam připojím z mej stránky, tak to je ok, takže si vyselektuju celou db a zapíšu do souboru - pak už si to můžeš libovolně překódovávat.
aaaa takže dalśí půlhodina než napíšu skript na zálohování databáze :-D no ale zas je to rychlejší než čekat na fóru :-)) tak díky, jdu "programovat" :-D
<HTML>Skript na zálohování databáze má např. <a href="http://blahapet.wz.cz/index.php?file=522">Petr Bláha</a>.</HTML>
Mnel sem stejny problem a pak sem zistil ze exportovany soubor je v poradku kdys ho otevru v note padu... v mim programovacim softu PSPAD jsou hacky, kocky a podobne...
Takze urcite skus exportovany soubor otevrit v notepadu nebo textaku. Pri exportu neni treba menit nic, jenom zaskrtnut "zipovane"...
4 Mike: Ani zipování nepomáhá. A v čem to otevřu je úplně jedno, protože místo "š" a "ž" jsou prostě otazníky (ASCII hodnota 3F hexa) :(
4 all: všechny potřebné informace jsou tu: http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=5&i=7110&t=7106
Děkuji uživateli zbi ;)