Jak se dá zjistit velikost

Jak můžu zjistit,kolik ještě můžu dát na stránky?Kolik mám volného místa?
kdyz se prihlasujes na FTP, tak ti to tam pise...
A když se nepřihlašuješ přes FTP, tak koukej začít...
Nevím co to je... ;-))
FTP je File Transfer Protocol <Protokol pro přenášení souborů>, zkus dát v prohlížeči ftp://jarkuvweb.wz.cz v IE a používej jako průzkumník (na začátek). Potom si najdi lepší, jako Total Commander - ftp://ftp.zcu.cz/pub/win/simtelnet/win95/diskutl/tcmd550.exe a ozvi se mi na mail, popíšu Ti, jak si to nastavit, aby to fungovao.
Dal sem to a objevilo se mi: Při pokusu o přístup k URL: ftp://jarkuvweb.wz.cz/ se objevila chyba autorizace FTP.

Squid odeslal následující FTP příkaz:

PASS <yourpassword>
a obdržel tuto odpověď:
Login incorrect.
Musí se Ti zobrazit tabulka, kam zadáš login: jarkuvweb.wz.cz a password, kam zadáš, kolik je hodin;-).
nic se mi nezobrazilo.Jenom to,co jsem tu dal
Používáš Internát Explorer?
Jo
No, mě se Tvoj web vůbec nezobrazuje...Zkus administraci, jestli je to OK.
Administrace je ok,ale webzdarma je zase k.o ...Mě nejde ani ta tvoje
Joj, stane se.
Předtím sem byl na tvojich stránkách a máš je dost good.Já mám problém,že nevím jak si mám nastavit MySQL...Chtěl bych nějakou registraci na moje stránky ale nevím,kde sehnat soubory,jak nastavit SQl...
Jako, aby Ti fungovalo MySQL?
Hehe, estli neumis s FTP, tak se radsi ani o SQL nesnaz.... Jo a dobrej ftpklient je lftp....
Ne fungovalo,nastavit nějakou tu tabulku...No,a sehnat nějaké php soubory na REGISTRACI
P.S.: Zatím sem MySQL zkoušel na php něco admin -odešle všem registrovaným poštu o novinkách
Potřeboval bych nějakou normální registraci
Sem začátečník...Stránky dělám asi tak 3 týdny
Šťastný Nový rok!!!
Nic ve zlym, ale nejdriv se nauc nak slusne HTML, potom zacni v PHP a casem se mozna dostanes i k SQL...
A potom se dostaneš i do PS a pak to s Tebou pude z kopce.