neumím si poradit

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-1,20' at line 1

tohle je hláška která se mi objevuje po vložení příspěvku do nainstalovaného fora
příspěvek se sice zobrazuje, ale chybí u něj volby, dotaz jsem dal i do podpory, ale zřejmě patří sem
omlouvám se a děkuji za radu
" po vložení příspěvku do nainstalovaného fora"
dotaz se tyka nejakeho fora, ktere s wz.cz nesouvisi, takze v podpore to nema, co delat, problem je v tom foru.

Jenze...
Jake forum?
Jaky dotaz? ( echo $dotaz; )
Jaka mysql chyba ( mysql_...($dotaz) or die(mysql_error()) )
a ostatni veci toho se tykajici, odkaz na stranku?
nojo, tak nic no, míval sem to jiném webu s podporou (prvotně na wz, před rokem a šlo ok)
a tam to dohled odstranil během minuty, říkal že je to něco kol safe modu
forum je vbb
<HTML>No já osobně bych se ptala nejdřív na podpoře toho daného fóra, spíš by tam mohli znát příčinu (mají víc zkušeností, atd.).
Pokud se chceš bavit přímo s podporou wz, tak piš na podpora@webzdarma.cz.
Pokud to fórum potřebuje vypnutý safe mode, tak to na wz asi nebude možné mít, protože zde je safe mode zapnutý. Ale to by to imho psalo jinou chybu.

P.S.: podle podmínek není možné mít banner na stránce s automatickým přesměrováním. A pokud tam tu úvodní stránku s bannerem chceš mít, tak by měla mít i nějaký obsah (viz <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">podmínky</a>).</HTML>
thalia děkuji za pomoc v podobě mejlu
k P.S.
index bude ok, půjde li ostatní, jinak web zmizí
Mne osobne vbb nic nerika, takze aspon odkaz na homepage.
Jinak viz Thalia, ptal bych se tam.
Co se tyce safe modu, tak to je z bezpecnostnich duvodu a nikdo jej vypinat nebude, jak ti to udelali jinde. Tohle od free hostingu neocekavej.
takže, o vypínání safe modu nejde, jen sem napsal že přidaná řádka s ním pravděpodobně souvisí
vbb, je versatileBuletin Board, dom. stránka je již asi nedostupná, napsal ho němec Holger Tag, myslím