tabulky v databazy

dobry den, na svem webu jsem presel na DB ale v me databazy je asi patnact nejakych tabulek , jsou tam potreba, nebo je muzu smazat?
<HTML>To bys měl snad vědět nejlíp ty, jestli ty tabulky nějak využíváš nebo je nepotřebuješ.

BTW tohle není moc dobrý - http://agtrida.wz.cz/index.php?page=index.php</HTML>
databaze bez databaze, ruuze bez ruze, v ruzY

"ale v me databazy je asi patnact nejakych tabulek , jsou tam potreba, nebo je muzu smazat?"
Viz Thalia, ty bys mel vedet, co jsou zac.

Databaze, kdyz si ji aktivujes, tak je vetsinou prazdna. Pokud tam jsou nejake tabulky a maji anglicke nazvy, je mozne, ze ma hosting neco spatne nastavene a ukazuje ti to i jine databaze. Cili si vyber tu svou a mas to. Jestli si teda prohlizis databaze PHPMyAdminem...

Pokud tomu tak neni a jsou tam tabulky typu forum nebo pod, pak jsou to pravdepodobne tve vlastni tabulky a ty musis vedet, zda jsi si neinstaloval nejaky guestbook nebo forum nebo fotoalbum, ktere si samo vytvori tabulky.
Si prohledni, co v tech tabulkach mas, zda ti neni obsah povedomi.

Dale se mohlo stat, ze tvuj ucet mel nekdo pred tebou a na wz.cz si nesmazali databazi. Ale tak to by snad ani nemelo nastat.

Podle mne, ten program, co tam na webce mas, ten pracuje s databazemi. Tim padem ma nejake tabulky.
to je prave ten problem-ze ja je tam nevytvarel to jsou ty tabulky z nich jsou moje jenom asi tři
Projít: (504 Řádků) access
Projít: (14 Řádků) addons
Projít: (46 Řádků) browser
Projít: (17 Řádků) browser_add_on
Projít: (6 Řádků) colordepth
Projít: (260 Řádků) domain
Projít: (1 Řádků) groups
Projít: (505 Řádků) IP
Projít: (0 Řádků) kniha
Projít: (6 Řádků) log
Projít: (1 Řádků) mod_code
Projít: (1 Řádků) mod_form_fields
Projít: (1 Řádků) mod_form_settings
Projít: (0 Řádků) mod_form_submissions
Projít: (1 Řádků) mod_news_comments
Projít: (1 Řádků) mod_news_groups
Projít: (1 Řádků) mod_news_posts
Projít: (1 Řádků) mod_news_settings
Projít: (0 Řádků) mod_wrapper
Projít: (2 Řádků) mod_wysiwyg
Projít: (35 Řádků) os
Projít: (1 Řádků) pages
Projít: (51 Řádků) path
Projít: (4 Řádků) redirect
Projít: (8 Řádků) referer
Projít: (17 Řádků) region
Projít: (36 Řádků) resolution
Projít: (23 Řádků) search
Projít: (6 Řádků) searched
Projít: (28 Řádků) searchengine
Projít: (4 Řádků) searchtext
Projít: (1 Řádků) sections
Projít: (39 Řádků) settings
Projít: (5 Řádků) texty
Projít: (140 Řádků) town
Projít: (1 Řádků) users

PS:http://agtrida.wz.cz/index.php?page=index.php o tomhle vim, a taky kvuli tomu to predelavam na DB
Podle vypisu tabulek bych hadal, ze to je nejake pocitadlo, pripadne redakcni system.
Opravdu je tak velký problé projít svůj kód a zjistit které tbulky používá a zbytek vymazat?
jon1k555 (agtrida.wz.cz)
viz Tom, omrkni si celou webku, co na ni mas.
Pripadne muzes napsat do podpory, kdyz se ti nejake tabulky nezdaji, ze by mohli byt nekoho jineho.

Souhlasim s Tom, podle mne je to tez nejaky redakcni system, ktery ma:
- nejake uzivatele
- nejake skupiny uzivatelu
- nejake IP
- nejake moduly mod_
... akorat tvurce systemu je PIP, co si budem povidat, nedal predponu pred tabulky, takze se da tezko odlisit, co patri tomu CMS a co tobe.
Je mozne, ze se jedna opravdu o nejake pocitadlo nebo pocitadlo typu webalizer, ktere zjistuje pristupy na tvou webku. Ty sam bys mel vedet, co na ni mas nahrane nebo jsi kdy nahraval. Hledej soubory PHP, hledej text mysql
Ve Faru na svem disku Alt+F7 co: *.* text: mysql VYHLEDAT
hmm tak dik za vsechno, byl to opravdu RS, ktery tam nahral kamos, cestina neni moje nejsilnejsi stranka tak sorry jestli nekoho pohorsuji :D