Error

Proč když chci vždy něco vložit do databáze napíše tohle ? a nejen když tam chci něco dát i jindy ...

Nemohu se přopojit k serveru galacticnews.wz.cz:21 s uživatelem galacticnews.wz.cz
Že by proto, že databáze neběží na serveru galacticnews.wz.cz, ale na webzdarma.cz a není na portu 21, ale na 3306?
Nebo proto, že si pleteš databázi s připojením přes FTP?
A nevíš jak to mám změnit, já jsem hrozná lama a dlouho jsem tu nebyl, naposled když tu ještě byla ta jiná databáze, tak se v tom nevyznám ... :(
no databaze je tady porad mysql, akorat nova verze. ale to s prihlasovanim k ni vubec nesouvis, to se vubec nemenilo.
ale zajimalo by me, jak se do te databaze, jak tomu ty rikas, pripojujes - na co kde klikas. protoze mam taky dojem, ze si pletes databazi s ftp
Corfix (galacticnews.wz.cz)
viz Tonik, ukaz prihlasovaci script. Heslo tam napis jako heslo :)

zrovna tu wz prihlasovani nemam, ale vypada to asi takto:
http://www.volny.cz/peter.mlich/programs/minichat.txt
$SQLhost = "webzdarma.cz"; //server (host) viz wz.cz - PODPORA - MYSQL nastaveni
$SQLuser = "galacticnews"; //MySQL user
$SQLpsw = "heslo"; //MySQL password
$SQLdbname = "galacticnews"; //MySQL DB name

$SQLserver = mysql_connect($SQLhost,$SQLuser,$SQLpsw) or die("Err: connect DB server!" . mysql_error());
$SQLdb = mysql_select_db($SQLdbname,$SQLserver) or die ("Err: connect DB!" . mysql_error());
Peta: Asi nemas svuj den ;)

$SQLhost = "mysql.webzdarma.cz";
Tomík (tom.czweb.org)
To jsem tipl, soucasne odkazal na popis, kde to je.
Zrovna v prvnim scriptu nemam prihlasovani do wz.cz . A prihlaseni k fakultni siti posilat nebudu :)