Problem s MySQL

Chtel bych na sve stranky hodit redakcni system PhPrs, ale kdyz se chci prihlasit do MySQL, abych vytvoril databazi tak mi to rika ze nepodarilo prihlasit. Heslo je dobry. A kdyz se o to pokousim pres jakejsi skript co je u toho systemu tak mi to pise ze se nepodarilo pripojit a to sem vsechno vyplnil dobre. Nevi nekdo jak mi poradit?
nejde, nepodařilo atp jsou nic neříkající prázdná slova. Buď to neříkej, že to nejde, ale že to neumíš a nebo nám napiš víc, než jenom "mi to rika ze nepodarilo prihlasit".

No a nebo jestli taky nebude problém v tom, že chceš vytvářet databázi?! Zvlášť, když je to tady zakázané.
zakazane? A jak teda mam pouzivat nejaky redakcni system ktery bez toho nebude fungovat?
No s tim prihlasovam sem uz zkousel vsechno (menit heslo, pockat 24 hodin :)...) a porad nic :(
PS: kdybych neco rekl blbe tak me opravte, zastak moc se v tom nevyznam ;)
Zkusil sem vytvorit druhy ucet ale porad nic. Precetl sem si celou podporu a cely tohle forum a porad nic :( Uz si nevim rady :(
A proč jsi jako vytvářel druhý účet? Jako že by ti tam náhodou povolili databázi vytvořit, nebo jak?

Pokud se aspoň trošku vyznáš v PHP, tak ti doporučuju mírnou úpravu instalačního skriptu tvého RS a to tak, že si najdeš tu část kódu, kde je něco jako "CREATE DATABASE" a tam uprav příslušnou část kódu tak, aby vždy vracela true