odpojeni od databaze a session

začínám používat session a fungují bez problémů. Akorát přesně nevím, jak je to s připojením a odpojením do SQL databáze.

Připojuji se takto:

$id_spojeni = mysql_connect($server = "mysql.webzdarma.cz",$dababaze = "worldlife", $passtosql = *);

no a i když se přepínám mezi internetovými stránkami, tak se mi připojení do databáze neztratí, pokud ho neodpojím, ne?

Ale když po loginu stisknu na odkaz Logout a provedu toto:

session_start();
$_SESSION = array();
session_destroy();
mysql_close($id_spojeni);

tak mi to hlásí chybu. Tak jsem si řekl, že tady už to vlastně nezná to $id_spojeni a proto jsem si při loginu mimojiné nahrával i tuto session:

$_SESSION["pripojeni"] = $id_spojeni;

a logout pak vypadal takto:

session_start();
$_SESSION = array();
session_destroy();
$id_spojeni = $_SESSION["pripojeni"];
mysql_close($id_spojeni);

Při volání tohoto skriptu po přihlášení to píše:
Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/unas.cz/w/worldlife/logout.php on line 6

Tak nevím jestli jsem někde udělal chybu, nebo jestli je uživatel automaticky odpojen od databáze, když kliknu někam jinam.

Předem díky za odpovědi.
Hm ... co má databáze společného se sessions?
Četl jsi dokumetaci k funkci mysql_connect? Ne? Možná že by jsi měl - občas trocha chytrého čtení není od věci. Cituji:
"Spojení se serverem bude ukončeno automaticky po skončení běhu skriptu nebude-li dříve zavolána funkce mysql_close()"

Tudíž, to tvoje "přepínání mezi internetovými stránkami" automaticky ukončí připojení k databázi ...