Zmizele texty v prispevcich... zaloha?

Zdravim.

Chtel bych se optat, jestli je mi mozno po identifikaci-se heslem ci tak necim zaslat na email (nebo jinak?) starsi zalohu databaze me stranky. Zmizely mi totiz texty a velka cast prispevku v jednom dulezitem tematu kde jsem si odkladal sve poznamky a opravdu NUTNE bych potreboval je alespon s vypadkem podledniho tydne ziskat.

Opravdu moc bych to potreboval, chybu jsem zjistil pote, co jsem si zalohu prave prepsal... :(

Predem dekuji za ochotu a jdu se radeji rovnou optat na email podporu...
Tak to mas bohuzel velkou smulu. WZ nedela zalohy.
leda můžeš zkusit nějako jako http://www.archive.org/web/web.php
<HTML>DB je na wz zalohovana.
ale nevim jak moc ted casove bude mozne tohle resit</HTML>
No, ja vim, ze zalohy existuji. Ale prosim prosim, kdyby se nasla chvilka, udelejte mi bzip vycuc te me databaze trodas, moc by mi to pomohlo :(

Prisel jsem fakt o unikatni texty a ja vul to sice mam vse zalohovane na domacim serveru, ale zalohu jsem si prepsal temi daty z wz.cz.

Prosim...
PS. R.U.R. - to je zajimavej projekt. Ma to jednu chybu. Jde o neverejne zapisky a poznamky, ty vidi jen admin fora, takze to tam neni... :-/
@!#$, @!#$ @!#$ :(
>>ale zalohu jsem si prepsal temi daty z wz.cz.
mno je to jen plácnutí do větru, ale nezachránil by to nějaký rocovery prográmek?
<HTML>spook: Pochybuju, že by tohle nějaký uměl. Recovery prográmky obecně zachraňují smazané soubory, nikoliv původní přepsaná data.</HTML>
Navic tech prepsanych fajlu je v mySQL ponekud vice, ono IV forum ma asi 48 ci 49 tabulek sve databaze... V tom se v fajlech na mySQL serveru ani cunatko nevyzna...

Pomoc...!
Prosim pekne, opravdu by se nenasla chvilka na tu mou zalohu...?

Dekuji.
Prosím?
Opravdu moc by mi záloha databáze "trodas" někdy z února či ledna pomohla, nemohu ty data nijak jinak získat :(

Od 11. 12. 2007 - tam mám poslední příspěvek, který je useknutý a od toho data mi chybí ty data...

Prosím o pomoc.
trodas: Nechci ti kazit iluze, ale s odstupem casu uz ted nic nenadelas.
Pochybuji ze by meli zalohu az z toho data. Zaloha muze byt tak odhadem mesic stara.
Pred mesicem bys mel vetsi sanci, ale ted uz je sance miziva.
A navic places na spatnem miste. Tady na foru ti s tim nikdo nepomuze.

Skoda, ze ti Richard dal plane nadeje, protoze zalohy se sice muzou delat, ale pro uzivatele je tato moznost skoro nerealna.