Lze zvětšit kapacitu SQL databáze?

Včera jsem si založil svůj blog na adrese: http://senkjakub.wz.cz a nasadil jsem na něj Wordpress. Rád bych se zeptal, zda-li tu je možnost nechat si navýšit kapacitu SQL databáze(třeba na úkor volného místa) o nějakou velikost. Jestli jsem totiž dobře pochopil Wordpress, tak ten články ukládá přímo do databáze myslím(je to tak?).

Sice nevím, jak na jak dlouho vydrží 20 MB pro databázi, ale rád bych věděl, jak to je.

Předem děkuji za odpověď.

Jakub Šenk
Mám takový pocit, že než těch 20MB zaplníš, tak prošoupeš pěkných pár klávesnicí. Pokud dobře počítám, tak to máš 20*2^20 ... což je hodně a možná ještě víc. WordPress jsem sice nikdy blíž nezkoumal, ale doufám že je to natolik rozumný systém, aby do databáze ukládal pouze text a obrázky a ostatní soubory cpal do filesystému.
Já taky nemám právě žádné zkušenosti s wordpressem, proto jsem se zeptal ;-)

No pokud tam úkládá jen text, tak by to mělo být OK...zkoušel jsem hledat na google, co WP do databáze ukládá, ale nenašel jsem to...proto mě alespoň zajímalo, zda-li tu je možnost rozšíření velikosti databáze....
<HTML>Ta možnost tu není. A buď rád za 20MB, ještě nedávno tu bylo 5MB ;-)</HTML>
Já jsem pochopitelně rád, jen mě to zajímalo ;-) Děkuji za rychlé vyřízení
Tady v phpRS maji fotografove 469 clanku a vsechny tam chteji. Ma to 3MB.
2MB maji pak statistiky.
70k ma 200 komentaru z toho neco bude asi hodne spamu.

Ve starem phpRS je 300MB komentaru spamu. Kdyz ten system je uz vyrazen z provozu, sranda :)
2008-01-25 15:56:20
A, tak to je asi v poradku, posledni datum je z ledna.
(Jsem to promazaval dost drastickym zpusobem, tak jsem nechtel prijit o data)