Připojení k MySQL

Nevíte proč se nemůžu přihlásit k MySQL a taky k administraci? Chyba bude na vaší straně nebo na mojí?
Chyba je v 99,9% pripadu na tve strane.

Zkontroluj si pristupove udaje (lisi se od udaju k administraci wz.cz)..
Já mam vše v konfiguraci jak má být, takže jsem vypnil i přihlašovací údaje a nelze se prostě přihlásit, ani do administrace ani do mysql, mořná může být chyba v index.php, kód není celý jen část kde jsem to měnil

<body id="main">
<h1><a href="index.php"><?php echo $jmeno_knihy; ?></a></h1>
<form onsubmit="return CheckForm(this)" action="index.php" method="post" name="post">
<fieldset>
<?php
formular($form,$antispam,$smajlici,$jmena);
?>
</fieldset>
</form>
<?php strankovani($strana);
zobraz_zpravy($strana,$na_stranku);
strankovani($strana);
echo "\t<div id=\"odkaz\"><a href=\"http://www.php.jonweb.cz\">created by jonweb</a> | <a href=\"admin.php\">administrace</a><br /><br /></div>";
?>
<p align="left"><font color="#00FF00"><<a href="index.html">Zpět na hlavní
stránku</a></font></p>

</body>
<HTML>Z toho nic nevyčteme. Zkontrolujte si přihlašovací údoje do databáze a zda ji máte aktivovanou.</HTML>
Ty máš tady na webzdarma něco, co připomíná tuhle cestu? http://www.computers-system.cz/Image%20Management%20System%204.0%20Pro/ims/ - protože se ji snažíš vyvolávat pomocí php.
V konfiguraci jsou přihlašovací údaje tak jak mají být. Datebázi MySQL mam aktivovanou to je to první co mě napadlo. Takže co s tím?
Pokud se nepřipojíte z mysql.webzdarma.cz, pak zadáváte chybné údaje. Pokud jste si jistý, že údaje jsou v pořádku, doporučuji deaktivovat a znovu aktivovat databázi. (Tímto příjdete o data na něm uložena!)
Na této stránce máš chybu: http://computers-system.wz.cz/Image Management System4.0Pro/ims/login.php

Tohle: Access denied for user 'nobody'@'zeus.s.webzdarma.cz' (using password: NO) - asi taky nebude správně (mám pochybnosti o tvém přihlašovacím jménu - že bys byl nobody?). Takže si zkontroluj přihlašovací údaje do databáze (jsou jiné, než máš použité tady!).
Oprava adresy: http://computers-system.wz.cz/Image Management System 4.0 Pro/ims/login.php
Jo image system ted neřeším, a chyba není určitě na mojí straně, vyděl bych to na chybu servru wz, protože jak jste psali abych zkusil deaktivovat MySQL databazi a pak zase aktivovat, tak jsem to tedy udělal a výsledek je ten sami, nelze se připojit k phpMyAdmin
<HTML>Já se k tobě do phpmyadmin dostanu, akorát tam nevidím žádný tabulky. Co se týče té knihy, zkus v souboru s konfigurací použít mysql_connect místo mysql_pconnect (přihlašovací údaje jsou vyplněny správně).</HTML>
=computers-system=
Ono je nejjednodussi obvinit to, za co nemuzu ze nefunguje.. Nekdy by neskodilo si kontrolovat veci po sobe...

To, ze se ti ani po reaktivaci databaze nedari pripojit do phpmyadmina neni dukaz, ze spravne zadavas prihl. udaje..
Pokud se tam dostane Thalia, dostanes se tam taky - tzn. problem na tve strane ;)

___
A sloveso smysloveho vnimani tykajici se zraku je "vidět" nikoli "vydět"...
Ted jsem to zkoušel znova, pořád se nelze přihlásit do phpMyAdmin. Co se týče konfigurace.php opravil jsem jí a odeslal na servr, ale pořád stejně
<HTML>Pořád nebyly v databázi tabulky, takže když se dělal select z nějaké tabulky, tak to logicky vypsalo chybu. Po reaktivaci databáze to chce znovu provést instalaci, aby se vytvořily tabulky - spustila jsem tedy soubor instalace.php; teď už to chybu nepíše.</HTML>
Thalia: Pod jakým heslem ses přihlašoval? Už. jméno je computerssyst a heslo jsem zadaval taky to co je v informacích o mé stránce
<HTML>2computers-system: přihlašoval<u><strong>a</strong></u> jsem se pod zmíněným už. jménem a heslem dle administrace - nastavení mysql.</HTML>
Mi to stále nejde ach jo. už. jméno: computerssyst heslo: moje heslo které je napsáno při vytvoření databaze a pořád se nemůžu přihlasit. V čem může být chyba?
<HTML>Máš povolené cookies?</HTML>
Přihlašovací údaje do phpmyadmina jsi dostal v e-mailu po vytvoření účtu, takže si ten mailík ještě párkrát prohlídni (myslím že od webzdarma byly ty maily 2 - slovy DVA).
Údaje pro připojení k databázi najdeš taky tady: https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=mysql (samozřejmě po svém přihlášení na účet).
<HTML>2Lama: a kolikrát sis ten email od wz při poslední registraci četl ty? Zřejmě ani jednou, protože o phpmyadminovi tam není ani slovo ;-)</HTML>
Lama: Hochu probuď se. Nebo jsi snad jiný Lama, než kterého znám?
Databáze je po vytvoření vypnuta, takže žádné přihlašovací údaje do databáze v emailu nemůže mít.

Jelikož Thalia se do tvé databáze dostane, pak není chyba na straně WZ. To by nefungovalo i ji. Takže chyba je mezi židlí a klávesnici.

Jedině snad atypické heslo by způsobovalo tyto problémy. (viz jiný příspěvek s diaktritikou).
Povolený cookies mam, ale stále se nemůžu přihlásit
=computers-system=
Cetls co psal Tomík? Asi ne..

Zkus si zmenit heslo k databazi (na nejake jednoduche - napr. "1234" nebo "heslo") a zkus se prihlasit znova.. (Opet zduraznim, ze prihl. udaje k wz.cz a do phpmyadmina jsou jiné..)

Jeste me napada - phpmyadmin myslim vyzaduje v promenne i referera (stranku, odkud navstevnik prisel) - nektere firewally tuto hodnotu navstivenym strankam nesdeluji (zejmena Kerio/Sunbelt) - pokud mas nejaky z lepsich firewallu, zkus jej pro prihlaseni vypnout.
Thalia: A jsou v tom mailu ty přihlašovací údaje nebo nejsou?
Aha - na novém účtu db není aktivována - mám rok 2009 prostě slabší...