Proč mi nejde stránka??????

Co se stalo, že mi nejde stránka.Mám tam index.htm a stejně to nejde.Prosím pomoc nebo mě někdo koho nebudu jmenovat zabije...
Protoze mas spatne nastavenou reklamu:
Na strance "http://www.wz.cz/admin/setup.html?typ=reklama"
v kolonce "Relativní cesta k hlavnímu rámci/souboru:" nastav hodnotu "s"
<HTML>hlavne se ten soubor musi jmenot nejak jinak nez "d" ... protoze apache pak neposle spravnou hlavicku content-type (tj. d.htm nebo d.html)</HTML>
Mira: No kupodivu, me se ty stranky zobrazuji i tak. Mozna je to prohlizecem, ktery si vic domysli, nez jedna podle standardu.

primagio: Prejmenuj si ti soubory, protoze v soucasne dobe nikde nevidim reklamu a mozna je to prave temi soubory bez pripony. Pokud tak neucinis v rozumne dobe, riskujes smazani stranek a problemy ze stran osoby nejmenovane v tvem prispevku.
<HTML>Jano, to je mozne, me uz nic takoveho nerozhazi, ale kazdopadne to je spatne
tusim, ze MS na Content-Type kasle a ridi se jen nastavenim asociaci pripona->program ve win, jak to dela u souboru bez pripon nevim, zrejme se diva na zacatek obsahu souboru nebo bere html jako vyhozi stav
Gecko zobrazi textovy soubor (jako text/plain)

[root@zeus primagio]# telnet primagio.wz.cz 80
Trying 212.71.128.29...
Connected to zeus.webzdarma.cz (212.71.128.29).
Escape character is '^]'.
HEAD /d HTTP/1.1
Host: primagio.wz.cz

HTTP/1.1 200 OK
Date: Thu, 09 Jan 2003 12:10:56 GMT
Server: Apache/2.0.43 (Unix)
Last-Modified: Wed, 18 Dec 2002 12:51:25 GMT
ETag: "9c12df-49c-2250ad40"
Accept-Ranges: bytes
Content-Length: 1180
Content-Type: text/plain</HTML>
Miro, diky za informace.
Kdyz jsem se koukala na ty stranky, dosla jsem k nazoru, ze pro jejich autora nebude informace, ze to je spatne tak dulezita (protoze s validitou kodu a necim podobnym si rozhodne nedela starosti), ale varovani, ze pri soucasnem stavu by o ne mohl prijit, by zafungovat mohlo.
ahoj jani k tomu co se tady rikalo predtim neni uz co dodat.jenom bych mel malou radu k pocitadlu pristupu na http://www.juk.cz/php/ da se vosetrit aby ti pocitalo pristup z jednotlivich ip asdres za den nebo treba za hodku . tak jak to mas ted staci sedet minutu u tvoji stranky a tukat na F5ku a budes ama mile prekvapena navstevnosti tvich stranek. a pritom to bude naprosto zkreslena informace.sama inzerujes koska tak si to u hej precti a pokud je to zamer a vsechno co jsem tady napsal je zbytecne tak se omlouvam beru to ozpet a preju peknej den.
No zamer je to tak napul. To jsem si kdysi hrala ze skripty z Koska a uz jsem je dva roky neodstranila. Co se tyce neustaleho obnovovani mam jeste dalsi statistiky, ktere deni na mych strankach zjistuji podrobne, ale vzhledem k tomu, ze to cele je spise hra cisly a navstevnost neni vse, neberu to az tak vazne. Kdybych chtela, tak to osetrim, ale nejak se mi do toho nechce :-) Stejne, az me jednou neco popadne, vsechna pocitadla zneviditelnim a bude to :-)

Pekny den. Jana
Mám dotaz.
Nemohu se dostat do složek, které jsou pod hlavním adresářem. Objevuej se stránka,
Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Soubor nebyl nalezen, pravděpodobně byl smazán nebo přejmenován. Je mi líto.

Ale přesto adresáře jsou v rodičovském adresáři a soubory v nich na stránkách také

Děkuji
Mám dotaz.
Nemohu se dostat do složek, které jsou pod hlavním adresářem. Objevuej se stránka,
Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Soubor nebyl nalezen, pravděpodobně byl smazán nebo přejmenován. Je mi líto.

Ale přesto adresáře jsou v rodičovském adresáři a soubory v nich na stránkách také

Děkuji


primagio.wz.cz napsal:
>
> Co se stalo, že mi nejde stránka.Mám tam index.htm a stejně
> to nejde.Prosím pomoc nebo mě někdo koho nebudu jmenovat
> zabije...
TAky se tam nedostanu asi to bude plošný problém.