Neví někdo kde je chyba?

Dobré ráno, chtěl bych požádat o radu. Po instalaci Joomla se mi objevuje tato hláška. Může mi někdo poradit co s tím? Děkuji. Sláva

Fatal error: Undefined class name 'jhelp' in /3w/wz.cz/6/64poli/libraries/joomla/html/toolbar/button/help.php on line 77
Koukám, že už ty tvoje problémy přesahují jedno téma. :-))
Mohl by ses konečně kouknout (a napsat sem) - KAM se ti vkládá kód reklamy? V 99% případů (spíše 100%) s tím pak mívají "instalátoři" různých CMS problémy.
Pokud máš systém Joomla a nelze použít určité funkce, protože to wz neumožňuje, tak nezbývá než a) vykašlat se na Joomla nebo b) předělat zdroják Joomla.
Ano, máš pravdu. Jsem uživatel, který chce pomoci svému malému synovi, vytvořit web, se kterým bude schopen pracovat a to bez výraznějších omezení, než např. na webnode. Zatím se stejně jako já seznamuje s html a prozatím oba zkoušíme předpřipravené redakční systémy, které se snažíme postupně upravovat. Teprve včera jsem zjistil (z netu), jak mohu otevřít php soubor a tak ho (za pomocí rad) editovat. Chápu, že jsou zde zkušenější uživatelé, ale proto se snad obracím o pomoc na vaše fórum. Sám využívám placený hosting, kde mi Joomla, bez problému funguje. Chtěl jsem to vyzkoušet i zde na wz a po určitém čase přejít (a to i třeba i zde) na placený hosting. Mohl bych tě tedy požádat o radu? Pokud ano, chtěl bych se zeptat, zda nevíš, jak zde Joomla funguje? Dále, kde mám hledat kam se mi vkládá, kód reklamy? Snad by stačilo navést na nějako cestu, jméno adresáře, příkaz apod. a poradit s úpravou. Děkuji za ochotu poradit.

Sláva
Joomla pro malého syna? To je něco jako kanón na vrabce (anebo podle názvu soudím, že budeš dělat web pro šachovou asociaci při EU). Nastavení reklamy je... v nastavení reklamy v administraci účtu webzdarma. V případě Joomla by se měla reklama nechat zobrazovat NAHOŘE - a zadat relativní cestu k souboru s reklamou. Následně kód reklamy začlenit do stránky pomocí funkce include (nebo zdroják reklamy nakopírovat přímo do správného souboru v Joomla). Pokud jsi ovšem s webmasterskými znalostmi na štíru, bojím se, že to asi nerozchodíš (nechci tě podceňovat, ale na webu máš stále... nic).

Odkazy, které se můžou hodit:
http://jakpsatweb.cz
http://faq.webzdarma.cz
http://www.joomlaportal.cz a o Google nemluvě :-)
Jo, jo... je chytřejší než otec :))) Ten web bude o šachách a Dan, se bude snažit o to, aby byl zajímavý. Jinak včera, tak v cca 01:00 po půlnoci, webová stránka (spíše šablona) bežela, ale byl problém v administrací. Nešly nahrávat soubory a objevovaly se nejrůznější hlášky o kterých jsem už psal. Proto jsem vše smazal s tím, že se pokusím jít cestou nejmenšího odporu, přeinstalací. To budu dělat až dnes večer. S těmi webmasterskými znalostmi jsem na štíru, ale jako uživatel umím pochopit co mám udělat, když mi to někdo (trochu) podrobněji vysvětlí. Systém se dá pochopit a editaci snad zvládnu :) Šlo by mi nějak blíže poradit? Jinak děkuji za odkazy určitě se budou hodit. Sláva
Instalace se sice povedla, jenže reklamu jsi nechal nastavenu nahoře - ALE - neodvedl jsi ji do vedlejšího souboru - např. reklama.php (musíš jej vytvořit a nahrát na server). Vypadá to, že to budeš muset přeinstalovat (smazat minimálně index.php - možná celý Joomla), protože se reklama vložila na nesprávné místo ve zdrojáku. V administraci Joomla se dají vypnout error reporting (Global Configuration - Server). To ovšem nezaručuje, že to bude v pořádku...
Ano máš pravdu, je to stejné jako včera. Takže co bude lepší? Jít znovu od začátku (nová instalace) nebo to změnit. Potřeboval bych trochu podrobnější postup. Přesto však díky. Sláva
Děkuji za snahu pomoci ;) Už jsi nějak poradím sám. Sláva