Zahadne chovani Mysql ve spolupraci s Joomlou

Nejde mi nainstalovat Joomla.Myslim ze za tim bude zahadne chovani Mysql tabulek ktere mi zahadne zmizely kdyz jsem je tam predtim mel.Jak je mohu vratit zpet?Pres SQL dotaz to nefunguje a nevim jaky mam nastavit parametry pri rucnim vkladani tabulek.
Koleduješ i o Ban. To musíš furt otravovat s jedním problémem do několika vláken?

1) Nemam v Mysql tabulky.Jak je mam vytvorit? (smazáno)
2) Nemam v Mysql tabulky.Jak je mam vytvorit?Pise mi to... Vytvořit novou databázi.
3) Nejde mi vytvorit tabulka.Pres SQL dotaz mi to haze chybu:Chyba
4) Pri instalaci Joomla mi to hazi chybu.Udaje jsem zadal spravne.Nemohu se připojit k databázi.
5) Nejde mi nainstalovat Joomla.Myslim ze za tim bude zahadne chovani Mysql tabulek ktere mi zahadne zmizely

Co to bude příště?
Ondra: Vždycky jsem si myslel, že základní škola naučí lidi alespoň porozumět textu. Když tě pozoruji, tak jsem se sakra mýlil.

Prvně.. nemyslet!

Za druhé.. tabulky samy nemizí! Buď jsi je smazal sám, nebo jsi je nějakým skriptem. Případně jsi je vůbec nevytvořil. Poslední (a velmi nepravděpodobnou) možností je, že sis uložil v pc heslo a smazal ti je známý/člen rodiny apod.

A třetí věc.. v MySQL není žádný dotaz "undo/zpět" ani "odpadkový koš". To, co smažeš už znova nezískáš (jedině s notnou dávkou štěstí z logů).

Poslední: zkusil ses podívat alespoň na nějaký tutorial? Nebo jsi "mistr světa, co návody nečte"?
Freeze: Návody má ondra určitě přečtené, vždyť jsme mu poslali hromadu odkazů. Jenom je mi divné, že je přečetl tak rychle.
ondra (masaze-relaxacni.wz.cz)
Nejde mi nainstalovat Joomla.
Myslim ze za tim bude zahadne chovani Mysql tabulek ktere mi zahadne zmizely kdyz jsem je tam predtim mel.
// to je zajimava myslenka, nicmene si myslim, ze instalator Joomla si tabulky vytvari. A tez si myslim, ze prvni SQL prikaz je DROP TABLE IF EXIST, cili smaz tabulku, jestli existuje.

Jak je mohu vratit zpet?
// nerozumim; V souvislosti s predchozim komentarem mi to nedava smysl
Pres SQL dotaz to nefunguje
// nerozumim, spravny SQL dotaz funguje, jaky jsi pouzil ty?
a nevim jaky mam nastavit parametry pri rucnim vkladani tabulek.
// nerozumim, jake kde parametry, co kde vkladas odkud a proc