PhpMyAdmin-Tabulky

Dobrý den, nikde nemohu v PhpMyAdmin najít odkaz na vytvoření tabulek. Kde ho najdu. Dík za odpověd
<HTML>Když klikneš na databázi, tak vpravo pak je Vytvořit novou tabulku v databázi. Nebo můžeš použít záložku SQL a importovat soubor s sql příkazem na vytvoření tabulky.

No ale nejdřív ti doporučuju udělat něco s tím <code><div style="display: none"><!--WZ-REKLAMA-1.0--></code>...</HTML>
<HTML>A prkenná se píše se dvěma n.</HTML>
Tak nejde ani jedna možnost. Dostanu se na hlavní stránku kliknu na databázi, ted si vyberu databázi prkenakunda kliknu na ní a sem znova na hlavní stránce PhpMyAdmin. A přes příkaz mi to vypisuje #1046 - No database selected i když databázi v tom hornim selectu vyberu.
<HTML>On tam je nějakej select? Když se přihlásím do phpMyAdmina na <a href="http://mysql.webzdarma.cz">mysql.webzdarma.cz</a>, vidím vlevo svislé menu, kde mám nahoře pár ikonek a pod tím název své databáze a po ním seznam tabulek. Když klepnu na název té databáze, tak v hlavním okně vidím mezi všemi těmi formuláři formulář s nápisem "Vytvořit novou tabulku v databázi *:". Neříkej mi, že k tomuhle se ti nedaří dostat. Nebo máš možná vyplý cookies, js, nebo nějaký jinak pokažený prohlížeč.</HTML>
<HTML>Taky mi to u tebe nejde... Zkus databázi deaktivovat a znovu aktivovat.

Taky je ale možný, že mysql server má jednu ze svých slabých chvilek.</HTML>
V levym sloupci je databaze prkenu kunda kliknu na ni a jediný co se mi zobrazí je http://trohl.xf.cz/db.jpg
DB sem sem resetoval a pořád se mi tam možnost vytvořit tabulku nezobrazuje.
<HTML>S tím sami zjevně nic nezmůžem, počkáme tedy, co s tím udělá admin.</HTML>
<HTML>Já dycky než napíšu, že počkáme, co s tím udělá admin, tak on to mezitím spraví :-). Už by to mělo jít, mně se u tvé db už ukáže ta možnost Vytvořit novou tabulku.</HTML>
Jo už to jede. dík za pomoc ;)
<HTML>Není zač a dej pryč to skrývání reklamy, to je proti podmínkám.</HTML>
Ok, je to pryč.
<HTML>Teď už jen spravit to, aby obsah nepřekrýval banner...</HTML>