Nastavení NOT NULL ve sloupci

Dobrý den, při vytváření databáze v phpmyadminu jsem nastavila sloupce jako not null a při uložení vidím, že nulové mohou být - kde je chyba?

(sloupec označený jako nulový má hodnotu ANO, i pokud jsem mu nastavila NOT NULL)
Nula je také hodnota. NULL znamená, že tam žádná hodnota není, tedy ani nula.
Nevím jestli jsem se dobře vyjádřila, tady je screen tabulky uzivatele
http://www.imagebam.com/image/ead371135571862

Jde mi o to aby prezdivka, email, heslo1, heslo2, byly povinné.
Prázdný řetězec není NULL. Integritní omezení tohoto typu musíš udělat jinak.
Na tom obrazku je napsano Nulovy "ano", pocatecni (vychozi) hodnota "Null". Takze nevim, jaky byl sql dotaz pri vytvareni tabulky, ale asi ne takovy, jako pises.

CREATE TABLE `m_banned` (
`ip` varchar(15) NOT NULL default '',
`text` varchar(255) default NULL,
PRIMARY KEY(`ip`)
) TYPE=MYISAM;

Znamena, ze sloupec ip, pokud nezadas hodnotu, naplni hodnotou "" (prazdny retezec) a sloupec text nenaplni nicim, kdyz nezadas hodnotu.
To, co chces bych osetril v php. Ale mozna to umi i jiny engine, napr inodb (TYPE=MYISAM). Predpokladam, ze kdyz Ino umi provazat sloupce ruznych tabulek, ze bude mit i moznost nevlozit zaznam, pokud nedostane data pro urcity sloupec.
Chtěl jsi asi napsat TYPE=InnoDB, ale na WZ to bohužel nefunguje. Ještě by mohlo fungovat omezení CHECK.

Peto, katushka se už 19 dní neozvala. Myslíš si, že to dosud nemá vyřešeno?
BTW: na webzdarma pouzivaj prehistorickou a zabugovanou verzi phpMyAdmina. a zrovna korektni zobrazovani NOT/NULL je jednou z veci, ktere v tehle verzi nefunguje. nastavene je to spravne, ale phpMyAdmin to neumi korektne zobrazit.
Tak si nainstaluj svého phpMyAdmina nebo ho nepoužívej vůbec.

Také můžeš vyzkoušet konkurenční Adminer.
Ja si nestezuju, ja uz sem se smiril s prehistoricnosti tohoto hostingu:) Jen jsem na to upozornoval ostatni.