<strong>Too many connections</strong>

Zdravím,
Na WZ spravuji 2 weby a jejich databáze mi (19.6.2011 v cca 22:00) začali vracet toto:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/web/wz.cz/inc/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 358

Je to problém globální? Nezdá se mi, že bych překročil 1500 spojení, nebo 3000 dotazů za hodinu..
Zdravím,

mám stejný problém u dvou svých webů. Prosím o info co se děje.

Díky.
To same na dvou mych webech.
Uz jsem se obaval, ze nekdo vyhlasil valku me osobne,ale zda se ze to postihlo vice stranek.
Muze nekdo poradit?
Vypadá to, že některé redakční systémy vyhlásily WZ válku. Snaží se databázi bombardovat co největším množstvím dotazů v průběhu zobrazení jedné stránky.

Nejedou ani stránky http://faq.webzdarma.cz/ , což je podle mne ukazatelem, že MySQL vůbec nejede a odmítá každé spojení. Možná někdo použil na MySQL útok slow loris, příznaky odpovídají.

Je dobré si ošetřit nemožnost připojení vhodnějším způsobem, než "General Error", "není možné se připojit k databázi", apod. Návštěvníka to obvykle nezajímá.

Ostatní databáze na WZ jedou normálně.
Outloň Váhavý, pěkné..
Od včerejška na mém webu stejný problém - Too many connections.
Od soboty stejný problém Too many connections snad aprávce (moderátor) stím něco udělá. Poslední dobou jsou nějak časté výpadky a problémy. Díky za vyřešení
Samozřejmě mám stejný problém u všech mých webů... Doufám že to brzy opraví, docela to kazí reputaci mým webům...
Stejný problém, prosím o řešení, ale rychle už.
Libor: Zrovna na geozone vidím chybu některých redakčních systémů: V pravém sloupci jsou 4 dotazy do databáze místo jednoho. Když si to spravíš, stránka se tím zrychlí.

Samozřejmě je dobré si ošetřit chybu připojení, aby aplikace místo chybějících dat vytvořila nějaký smysluplný obsah.
14:00 a pořád stejná chyba...
Řeší se to? odpovědní nejsou dostupní, nebo je neděle? Já bych nerad šel na ic.cz nebo PHPTriad..
Co kdybyste se tady uklidnili, přestali sem všichni psát, že vám to nefunguje a raději počkali, až to Webzdarma opraví? O problému, který nastal včera odpoledne, vědí, takže si dopřejte hezký zbytek víkendu a nechejte to na nic.
Je víkend. Nikdo z nás neví, jestli admini jsou nebo nejsou v práci a zda problém řeší nebo ne. Obvykle se to dozvíme až když je problém vyřešen.

PHPTriad ještě někdo používá? Myslel jsem si, že je to mrtvý projekt.
Já měl na PC PHPTriad asi před třemi lety, a už tenkrát bylo všechno zastaralé..
Biohazard: Však my se bavíme v klidu a diskutujeme o variantách. Mezi varianty patří i ošetření chyb. Vím, že na své stránce ji ošetřenou nemám (schválně), ale ostatní by místo "Spojeni se serverem nelze vytvorit" mohli mít něco smysluplnějšího. Nějaký alternativní obsah by se hodil.

Je dobře, pokud se diskuse soustředí do jednoho vlákna. Po vyřešení ho Thalia zamkne a bude klid. Je fakt, že by celé vlákno mělo být v sekci Podpora, ale teď už to stejně nezměníme.
Pokud si vzpomínám, byly i další pokusy typu Apache2Triad, WAMP a jiné. Nevím, jaká je situace dnes.
Za sebe dekuji, u me se zda vse byti v teto chvili v poradku.
Uz jsem se videl jak dostanu lekci o nutnosti zalohovani dat:)
Paráda, může se zase softit ;)
Zas tak moc bych nejásal. MySQL na WZ je stále stejně líná databáze. Třeba nás admini překvapí a posílí ji. Je tady někdo, kdo úspěšně přešel na SQLite? Podařilo se mi napsat jednoduché fórum nad GDBM a běhá to fakt velmi rychle.
Ano,jasani bylo predcasne. Je to opet nefunkcni.
Taktéž hlasím, že to opět nefunguje.
Ani mě to už nepřekvapuje. Začíná to být čím dál tím větší a větší problém.
Kdyby se mi alespoň podařilo stáhnout databáze.......
Tomu říkám drama. :-)) Pokud chcete mít službu dostupnou 24/7, pořiďte si PLACENÝ webhosting.
Roman: Možná to zase na pár hodin zprovozní, tak rychle exportuj data. Mezitím si můžeš předělat aplikaci třeba na SQLite. Budeš určitě spokojenější, protože SQLite na WZ výpadky nemívá a je výrazně rychlejší.