Nepodarilo sa prihlásiť k MySQL serveru

Dobrý deň, pred chvíľou som si na svoj web chcel nahodiť jednoduchú registráciu a prihlasovanie, všetko išlo v pohode vytvoril som si v MySQL tabuľku užívatelia, vytvorilo mi ju, a tak som tú registráciu išiel skúsiť išiel som sa zaregistrovať a napísalo mi toto:

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'nobody'@'192.168.12.7' (using password: NO) in /3w/chytrak.cz/t/the-west-help/registracia.php on line 6

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/chytrak.cz/t/the-west-help/registracia.php on line 6
Užívateľa sa nepodarilo registrovať.

A tak som sa išiel pozrieť do MySQL čo s tým je dal som Login a nechce ma prihlásiť napísalo mi:

Nepodarilo sa prihlásiť k MySQL serveru
Databáze MySQL na WZ má občas problémy s dostupností, protože je neustále přetížena různými polofunkčními skripty a redakčními systémy. Doporučuji místo ní použít databázi SQLite, ta na WZ šlape bez potíží, je mnohem rychlejší a umí toho víc.
Ďakujem, a ešte sa chcem opýtať ako mám použiť databázu SQLite, kde ju nájdem? A bude fungovať takisto ako MySQL, teda narážam nato či tam bude fungovať registrácia
A ešte sa chcem opýtať, to, že ten MySQL na wz má problémy tak preto nefunguje aj tá registrácia?
Jaká registrace? Když nejsi připojen k databázi, tak z ní žádná data nedostaneš. Jestli je to registrace nebo cokoli jiného, je úplně jedno.

Najdeš ji třeba na http://www.php.net/manual/en/ref.pdo-sqlite.php - stačí chvíli googlit.

Kefalín, čo si predstavujetě pod takým pojmom "takisto"?

MySQL není SQLite, PostgreSQL, DB2, Oracle, MSSQL ani Firebird. Jsou to různé databáze od různých výrobců s rozdílnými kvalitami. Všechny se však ovládají jazykem SQL. Každá databáze z toho jazyka umí většinu, ale neumí vše a umí něco navíc. Nejméně toho umí MySQL, nejvíc asi Oracle.